Vecino i Godin w kadrze Urugwaju

31 maja 2019 | 00:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Selekcjoner Oscar Tabarez ogłosił ostateczną kadrę Urugwaju na zbliżający się turniej Copa America. Wśród powołanych znaleźli się oczywiście Matias Vecino i Diego Godin.

Zmagania o prymat w Ameryce Południowej (z gościnnym udziałem Japonii oraz Kataru) rozpocznie się już 14 czerwca. Oprócz wymienionej dwójki, barwy Nerazzurrich reprezentować będą jeszcze Joao Miranda i Lautaro Martinez. Za kogo będziecie trzymać kciuki? 

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 1

master

master 31 maja 2019 | 09:11   

Zawsze lubiłem Holendrów i Aregentynę na przełowmie wieków, ale to przez Bergkampa i Zanettiego czy Batistutę. Teraz Argentyna mi przebrzydła i to również przez Zanettiego od tego momentu kiedy nie dostał powołania do kadry po wygranej LM.

Kibicować mocno nikomu nie będę, warto obserwować narodziny jakiejś perełki i kibicować naszym. Jeżeli Argentyna wygra bo Lautaro urośnie o 3 poziomy to będę mega zadowolony nawet kosztem tego, że Messi w końcu coś wygra z reprezentacją ponieważ moim zdaniem, jest to zawodnik z którym zespoły muszą się pod niego ustawiać, w Barcy robią to na co dzień w reprezentacji natomiast nie mają na to czasu. (edycja 2019.05.31 09:12 / master)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich