Czarne tło afery Icardiego

6 czerwca 2019 | 21:30 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Publicystyka

Wszystko, co dzieje się wokół Mauro Icardiego jest swego rodzaju tajemnicą, bowiem nic nie zostało jasno wyjaśnione. Faszerowani jesteśmy półsłówkami, które dogłębnie analizowane przez dziennikarzy, z pewnością po części mijają się z prawdą. Plotki rosną jak grzyby na deszczu. Tymczasem wartość rynkowa Mauro Icardiego ponownie spadła.

Trudno jest odkryć prawdziwe powody i stanowiska osób zamieszanych w aferę. Nie ulega jednak wątpliwości, że Mauro Icardi zrobił sobie ogromną krzywdę, bądź też to on jest poszkodowanym. Odebrano mu opaskę kapitana, w drugiej części sezonu oglądaliśmy cień króla strzelców sprzed roku, w efekcie Argentyńczyk nie otrzymał powołania do reprezentacji.

W skrócie:

Z Włoch napływa wiele informacji na temat przyszłości napastnika. Najnowsza z nich dotyczy spotkania, o które Wanda Icardi poprosiła prezydenta i trenera Interu. Żona Maurito nie jest jednak mile widziana, a klub oczekuje wobec niej zwolnienia posady agenta.

Icardi prawdopodobnie chce zostać w Mediolanie, co zamierza udowodnić w kolejnym sezonie. Problem w tym, że Antonio Conte nie jest do końca do niego przekonany. Intencja piłkarza jest jednak jasna - chce grać dla Nerazzurrich. Ma być gotowy psychicznie i fizycznie na kolejne wyzwania.

Napastnikiem zainteresowało się kilka włoskich klubów: Juventus, Roma i Napoli. Duma Icardiego nie pozwala mu zmienić barw na bianconeri, a Roma i Napoli nie równają się do tak wybitnego niegdyś klubu, jakim jest Inter. Klub również ma swego rodzaju obawy względem tak naprawdę wzmocnienia ligowych rywali. Zanim doszłoby do jakiegokolwiek transferu, należałoby to przemyśleć wiele razy, by nie zrobić sobie krzywdy.

Cala ta sprawa jest teatrem absurdu, w którym wszyscy się pogubiliśmy. Rodzina Icardich po jednej stronie, klub po drugiej. To spowodowało, że wartość rynkowa piłkarza ponownie spadła. Obecnie wynosi ona 80 milionów euro. Nie jest to dobra wiadomość dla Interu, który jeśli miałby go sprzedać, to raczej nie za tak "małe" pieniądze, bo zwyczajnie jest wart więcej.

Źródło: inf. własna + transfermarkt

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00 6 czerwca 2019 | 21:43   

Jeżeli zmieni agenta to można by się pokuśić się o zostawienie go

Ronaldo

Ronaldo 6 czerwca 2019 | 22:01   

Pogońcie w końcu dziada, bo robi się z tego argentyńska telenowela.

KawaOpole

KawaOpole 6 czerwca 2019 | 22:16   

Niech Wanda dopłaci różnice :)

rafal

rafal 6 czerwca 2019 | 22:27   

Ronaldo ty masz mózg co ty bredzisz wypchniemy Maurito a za niego kogo weźmiemy co może starego Dzeko co Icarowi nie do rasta do pięt.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 6 czerwca 2019 | 22:39   

Bo jest rasta ? :b

maciosincho

maciosincho 6 czerwca 2019 | 23:22   

Haha rasta dobre
Pełna zgoda r0naldo po modzie na sukces nadszedł czas na rodzinę icardich odc28731

Lambert

Lambert 7 czerwca 2019 | 07:05   

Sprzedać póki coś wart.

Siwanasaki87

Siwanasaki87 7 czerwca 2019 | 08:06   

Ogólnie jakby wanda zrezygnowała z agentowania mężowi a najważniejsze zamkła morde to Conte by go ujażmił a kasa by się przydała na dwóch zmienników czy jakoś tak...

Sostek

Sostek 7 czerwca 2019 | 09:31   

Zostanie. Moze zmieni ageta choc w to watpie

damianekk1985

damianekk1985 6 lipca 2019 | 00:55   

Ciekawe ile to będzie się powtarzało najgorsze to że nikt nie chce problemu i zostanie z nami . Może to wpłynie pozytywnie na tą parke . Ale jeśli Conte go nie widzi niech idzie do Napoli za 70 mln


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich