Sala: Stadion? Czekam na propozycję klubów

15 czerwca 2019 | 10:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W ostatnim czasie, nieco ucichł gorący temat budowy nowego stadionu dla mediolańskich drużyn nieco ucichł w ostatni. Poproszony o komentarz w tej sprawie Giuseppe Sala powtórzył, że oczekuje oficjalnego komunikatu ze strony klubów.

- Budowa nowego stadionu będzie bardzo kosztownym przedsięwzięciem, ale nie chciałbym wywierać żadnej presji. Czekam na propozycję ze strony Interu oraz Milanu. Mam nadzieję, że pojawi się po wakacjach. Moim zdaniem, San Siro jest wspaniałym obiektem.

Burmistrz Mediolanu prywatnie jest wielkim kibicem Interu, więc skorzystał z okazji, aby skomentować ostatnie wydarzenia z obozu Nerazzurrich:

- Naprawdę lubię Antonio Conte. Inter odnosił już sukcesy pod rządami twardej ręki za czasów Trapattoniego i Mourinho. Nicolo Barella jest bardzo dobrym graczem, więc mam nadzieję, że trafi do Interu tego lata. Mauro Icardi będzie miał spore problemy z odzyskaniem zaufania fanów. Kolejny taki rok nie będzie akceptowany. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 15 czerwca 2019 | 10:51   

Byłbym skłonny ograniczyć transfery na 2 lata, byleby zbudować własny stadion (edycja 2019.06.15 10:52 / inter00)

Van Dall

Van Dall 15 czerwca 2019 | 11:04   

Mogę się założyć, że za dziesięć lat temat budowy stadionu dalej będzie w tym samym miejscu, w którym się znajduje obecnie - w *upie. Inwestycje w infrastrukturę nie są objęte żadnymi regulacjami ffp i gdyby Chińczycy chcieli, to budowa już by trwała.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 15 czerwca 2019 | 11:13   

Zgadzam się z Van Dallem. Temat ciągnie się od lat. Ostatnio niby doszli do porozumienia, a tu proszę - jednak nie i szanowny pan czeka na propozycję. Inter powinien odciąć się w końcu od miasta, bo z nimi jak widać nigdy nic nie wiadomo... GM jest pięknym stadionem, ale trzeba iść do przodu, a dając hajs do miasta, nic z tego nie mamy. Przy naszej frekwencji mielibyśmy spory plus w budżecie. Tymczasem musimy płacić dzierżawę.

superofca

superofca 15 czerwca 2019 | 13:39   

Wykup GM, bo w ten nowy stadion jakoś nie wierzę. Zaoferować miastu kwotę, która byłaby atrakcyjna, nie wiem ile. 300 mln? W tej chwili własny stadion to jakieś 500 mln co najmniej. Problem w tym, że Mediolan jest za bogaty.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 15 czerwca 2019 | 15:08   

Tylko wykup GM i modernizacja, Anety nie słuchajcie, bzdury opowiada :D

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 16 czerwca 2019 | 11:00   

Oczywiście, że na wykup nikt się nie zgodzi, bo miasto chce kasę, a Milan w takim wypadku nie ma się gdzie podziać. Ja mam rację! :P Nowy, własny stadion to jedyne rozwiązanie :P W przeciwnym razie dalej będziemy mieć to, co mamy, czyli stadion wymagający remontu i brak kasy, bo idzie na dzierżawę :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich