Raport z Lugano (video) - Dzień 3

11 lipca 2019 | 07:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wczoraj w Lugano odbyły się dwie sesje treningowe. Piłkarze zaczęli odczuwać pierwsze trudy przygotowań...

Zajęcia rozpoczęły się około 10 rano. Po rozgrzewce bez piłki, piłkarze rozbudzali swoje mięśnie poprzez grę w dziadka 6 na 2, następnie wykonywali indywidualne ćwiczenia techniczne. Tego dnia było sporo taktyki, a na koniec ćwiczeń aerobowych. Na koniec sesji Conte podszedł do każdego piłkarza z osobna, chcąc docenić pracę podczas tego wyczerpującego treningu.

Po lunchu, zespół udał się na popołudniowy trening, zaczynając od rozgrzewki bez piłki i ponownie grając w "dziadka". Zasada w tym przypadku była jedna: trzydzieści podań. Podobnie jak rano, nie brakowało taktyki.

Jak widać na załączonych zdjęciach, piłkarze dostali wczoraj wyraźnie w kość od Antonio Conte i Antonio Pintusa. Miejmy nadzieję, że piłkarze wytrzymają taki wycisk i owoce tej pracy będą zbierane podczas sezonu.

Podczas czasu wolnego, piłkarze głównie spędzają czas w hotelu, który w całości jest wynajęty przez Inter i poza osobami z klubu, aktualnie nikt tam nie nocuje. Na piłkarzy przed hotelem zawsze czeka grupka kibiców liczących na wspólne selfie i autografy. Pozytywnym przyjęciem cieszy się nawet Mauro Icardi, dla którego to ostatnie dni lub tygodnie w barwach Interu.

Raporty VIDEO:

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca 11 lipca 2019 | 08:21   

Nigdzie nie widać Icardiego.

Rahi

Rahi 11 lipca 2019 | 08:29   

Ładnie w tym Lugano.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich