Agenci Alvesa przylecą do Mediolanu

11 lipca 2019 | 19:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dani Alves w kręgu zainteresowań Interu Mediolan? Początkowo wyglądało to na typową kaczkę dziennikarską, lecz temat nabiera coraz bardziej realnych kształtów. 

Brazylijczyk sięgnął ostatnio po Copa America i umocnił się na czele klasyfikacji najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii (40 trofeów). Po rozstaniu z PSG, Alves pozostaje wolnym agentem, lecz wyraża chęć dalszych występów na najwyższym poziomie. Czyżby kolejnym przystankiem w bogatej karierze 36-latka stał się Inter Mediolan?

Portal Goal.com informuje, że w najbliższych dniach ma dojść do spotkania działaczy Interu z agentami zawodnika, którzy przylecą do Mediolanu.  

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 11

shakurspeare

shakurspeare 11 lipca 2019 | 20:24   

Bóg się w grobie przewraca

Hans

Hans 11 lipca 2019 | 20:24   

Gorszy od candrevy nie będzie, jeśli nie weźmie kosmicznej pensji to na sezon czemu nie

pasek_9

pasek_9 11 lipca 2019 | 21:21   

Won !

kylo2243

kylo2243 11 lipca 2019 | 21:32   

Jeden z lepszych PO w historii futbolu, mimo wieku utrzymuje wysoką formę i stanowił by wartość dodatnią w naszym zespole, jednak po co nam 3 prawy wahadłowy w kadrze?

Van Dall

Van Dall 11 lipca 2019 | 21:55   

Za darmo niech się Cunte bawi. W zasadzie wkurza mnie to mniej niż żebranie u romanistów o Dzeko. Żeby tylko nikomu nie przyszło podpisywać z nim kilkuletniego kontraktu...

inter00

inter00 11 lipca 2019 | 23:18   

Jestem na nie

superofca

superofca 12 lipca 2019 | 00:39   

Transfer pod sprzedaż koszulek, bez sensu...

maciosincho

maciosincho 12 lipca 2019 | 01:24   

Pod sprzedaż koszulek świetnie ale gość tak jak wyżej dalej na wysokim poziomie więc ja jestem na tak

Darkos

Darkos 12 lipca 2019 | 12:07   

Nie lubię typa bo mnie denerwuje, ale ciężko się nie zgodzić że taki transfer i to za darmo, znacznie podniesie poziom rywalizacji. Nawet na tej jeden sezon bym zaryzykował.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 lipca 2019 | 13:05   

Nie przepadam za nim ale trzeba przyznać, że mimo wieku miecie na swojej pozycji.

superofca

superofca 12 lipca 2019 | 15:40   

Może macie rację, ja jednak nie uważam, że da radę. Ostatnie sezony grał już bardzo mało.