TOP i FLOP po meczu z Lugano

15 lipca 2019 | 09:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Od zwycięstwa rozpoczyna się przygoda Antonio Conte z Interem. Jego podopieczni w pierwszym meczu kontrolnym pokonali Lugano 2-1. Zdajemy sobie sprawę, że piłkarze po ciężkich treningach mogli czuć wczoraj zmęczenie i brakowało im świeżości, jednak spróbujmy zobaczyć kto najlepiej wypadł, a kto najsłabiej się zaprezentował z piłkarzy Interu w tym spotkaniu.

TOP

Stefano Sensi - Włoch zaliczył bardzo dobry debiut w nieoficjalnym meczu w barwach Interu. Oprócz gola, bardzo dobrze współpracował w pomocy z Marcelo Brozoviciem. Coś co musi poprawić to gra w odbiorze piłki. Sensi pokazał, że może być jednym z liderów drużyny Antonio Conte.

Marcelo Brozović - W dobrej kondycji, dobrze współpracował z kolegami, zaś w polu karnym zachowując olimpijski spokój, kiedy piłka trafiła pod jego nogi i miał okazję umieścić ją w siatce. To może być epicki sezon w wykonaniu Chorwata, który już w ubiegłym sezonie był jednym z najlepszych graczy.

Antonio Candreva - On chyba wie czego oczekuje od niego Conte i właśnie to robi. Zaliczył optymistyczny debiut pod skrzydłami Conte, pokazał że jest w dobrej formie i płynnie przemieszczał się między własną połową, a połową rywali. Wciąż ma tendencje do zbyt częstego dotykania piłki, zanim zdecyduje się ją zagrać. Być może właśnie ten element zostanie dopracowany z nowym sztabem szkoleniowym. Ogólnie rzecz biorąc Candreva w oczach trenera najprawdopodobniej wypadł pozytywnie.

FLOP

Samuele Longo - wobec nieobecności Icardiego i Lautaro, Longo miał okazję pokazać że błędem jest cykliczne wypożyczanie do innych klubów i stawianie na innych. Tej okazji nie wykorzystał. Zagrał zwyczajnie słabo i raczej nie zyskał w oczach szkoleniowca. Nie można powiedzieć, że Sebastiano Esposito zagrał o wiele lepiej, ale...między nimi jest 10 lat różnicy.

Roberto Gagliardini - Nie można powiedzieć, że jego występ był całkowicie nieudany. Brakowało jednak błysku, występ Włocha był po prostu nijaki. Niczego nie zawalił, ale niczego też nie pokazał. Po prostu był. Patrząc na rosnącą konkurencję w pomocy Interu, musi wysilić się bardziej, aby wywalczyć sobie miejsce w zespole.

Danilo D'Ambrosio - Przy obronie z trzema zawodnikami, Danilo może być istotnym piłkarzem dla trenera Conte. Wczoraj jednak było po nim wyraźnie widać, że jego nogi po ostatnich treningach są bardzo ciężkie i nie mógł pokazać się tak jak by tego chciał.

Źródło: fcinternews / inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 11

Recobazpomorza

Recobazpomorza 15 lipca 2019 | 09:51   

Prawdziwy flop to dalbert, ja nie wiem co klub miał w głowie żeby go sprowadzić.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 15 lipca 2019 | 10:11   

Longo to jest jakaś porażka... Moim zdaniem najgorszy. Już nawet Dalbert i Joao Mario byli ciuteńkę lepsi xD Sensi może i przechwycił kilka piłek, ale za długo trzymał je przy nodze, w efekcie czego tracił. Ma czas, by się przygotować :)

Van Dall

Van Dall 15 lipca 2019 | 10:38   

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Longo grać w piłkę nie umie. Zagadką jest, co on jeszcze robi w Interze. Czy w primaverze nie ma żadnego rokującego dzieciaka, którego warto było zabrać na obóz zamiast niego?

Darkos

Darkos 15 lipca 2019 | 10:44   

Dobrze że przynajmniej jakaś rywalizacja na pomocy będzie. W zeszłym sezonie to wyglądało tak, że kto jest zdrowy akurat to gra :P (edycja 2019.07.15 10:44 / Darkos)

Yuzef1

Yuzef1 15 lipca 2019 | 10:54   

Dalbert jest do sprzedania jak najszybciej. Szkoda że Gagliardini się nie popisał wczoraj :/

Danilux

Danilux 15 lipca 2019 | 10:59   

Że niby Dalbert wypadł lepiej niż D'Ambrosio? Czy chodzi o to, że D'Ambrosio rozczarował, bo nie zagrał źle, ale jednak poniżej możliwości, a Dalbert nie rozczarował, bo klasycznie był jak dziecko we mgle?
Ale jeśli tak... co na tej liście robi Longo? Ktokolwiek jeszcze spodziewa się po nim czegokolwiek? (edycja 2019.07.15 11:00 / Danilux)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 15 lipca 2019 | 12:23   

Uzupełnie to, co ja zaobserwowałem. Agoume zero strat, same precyzyjne podania. To jest przyszłość. Z nowych nabytków rzuciło mi się w oczy jak Lazaro głupio stracił piłkę i sprowokował groźną sytuację. Oby mu się to nie zdarzało za często.

darren

darren 15 lipca 2019 | 12:52   

Sensi da nam dużo dobrego.

damianekk1985

damianekk1985 15 lipca 2019 | 14:35   

Sensi Brozo Barella jeśli tak ma wyglądać środek to brakuje mi tylko odrobiny siły która ma ninja więc oby zatrybiło . Najlepsi są Ci co pytają co robi Lingo nadal w klubie wytłumaczę dosadnie bo go k.... nikt nie chce to jest tak ciezkie by zrozumieć to samo będzie być może z Galerii jeśli nie zejdzie z oczekiwań finansowych albo z Icarem mają fajnie po co gdzieś iść jak mają jakieś swoje priorytety a one się nie pokrywają z tym co ktoś chce zaoferować to nie FM (edycja 2019.07.15 14:38 / damianekk1985)

Van Dall

Van Dall 15 lipca 2019 | 15:30   

Damianek oczywiście nie potrafi dnia wytrzymać bez jakichś przytyków do mnie, a z Longo wystarczyło nie przedłużać kontraktu, ale na to nasz geniusz już pewnie nie wpadł.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 15 lipca 2019 | 18:31   

DD jak amator z amatorami cały czas musiał łatać po nim dziury De Vrij, Gaglia też cieniutko czyli w swoim stylu. Czy Candreva się odrodził ? Myślę, że lepszy rywal go zweryfikuje boleśnie. Lazaro nie pokazał się jako ktoś kto ogarnie prawe skrzydło. Zobaczymy jak będą wszyscy do dyspozycji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich