Keita Balde podziękował kibicom

7 sierpnia 2019 | 08:42 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Jak już wiemy, Inter nie zdecydował się wykupić Keity Balde. W związku z tym piłkarz wrócił do Monaco. Senegalczyk postanowił pożegnać się z mediolańskim klubem.

- Dziękuję wszystkim kibicom Nerazzurrich za ich sympatię i wsparcie. To był zaszczyt nosić tę wspaniałą koszulkę Interu i pomóc osiągnąć cel, jakim była Liga Mistrzów - napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 10

inter00

inter00 7 sierpnia 2019 | 08:48   

Szkoda go ale nie było żadnych podstaw żeby go wykupić. Może gdyby grał więcej pokazałby się z na tyle dobrej strony że zostałby wykupiony. Kto wie ?

pasek_9

pasek_9 7 sierpnia 2019 | 10:07   

Szkoda

KawaOpole

KawaOpole 7 sierpnia 2019 | 10:19   

Szkoda umiejętności ma, ale faul na Dragowskim zapamiętam jako totalny brak podsufitki

Est

Est 7 sierpnia 2019 | 10:55   

WIązałem spore nadzieje z tym zawodnikiem, ale kompletnie nie wykorzystał szansy :-/ Ale i tak szkoda, że go oddajemy z powrotem do Monaco, zwłaszcza, że nie wiadomo, jak będzie wyglądała ofensywa w nadchodzącym sezonie.

Matt1

Matt1 7 sierpnia 2019 | 12:03   

cienki jak barszcz.

Snake

Snake 7 sierpnia 2019 | 12:38   

Ja zapamiętam go tylko za ten głupi faul w meczu z Empoli...

yencro

yencro 7 sierpnia 2019 | 17:10   

@EST szanszy nie wykorzystal bo mu jej nie dano... Wystapil w kilkunastu meczach (w wiekszosci w drugiej polowie albo i pod jej koniec) i w tych meczach byl dosc solidnym zawodnikiem. Poza tym statystyki 29:5:2 Jak na pomocnika sa calkiem niezle

Dla tych co pamietaja faul na Drągowskim przypominam ze to on dal nam prowadzenie z Empoli i to po calkiem niezlym strzale. (edycja 2019.08.07 17:11 / yencro)

scrollo7

scrollo7 8 sierpnia 2019 | 01:50   

ja go pamietam z hattricka a nie z jakiegos smiesznego meczu ze spadkowiczem lapsy

Hagaen

Hagaen 8 sierpnia 2019 | 02:03   

Wg mnie był materiałem do wykupienia, myślę, że byłby lepszy niż Perisić teraz. Też uważam, że to co dostał do grania wykorzystał całkiem nieźle.

Casper

Casper 8 sierpnia 2019 | 13:29   

Podbijam bardzo mocno kolegę Hagaena!