Icardi był na przyjęciu u Martineza

23 sierpnia 2019 | 08:56 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wczoraj urodziny obchodził napastnik Interu - Lautaro Martinez. Argentyńczyk wieczorem spotkał się z kolegami z drużyny, by wspólnie świętować tę rocznicę. Pojawił się także Mauro Icardi.

W przyjęciu wzięli udział między innymi Borja Valero, Asamoah, Roberto Gagliardini, Stefano Sensi, Daniele Padelli, Stefan De Vrij, Danilo D'Ambrosio, a także Maurito z żoną. Dziennikarze czujnie zauważyli parę zmierzającą na spotkanie. Nie zabrakło również pytań z ich strony, na które były kapitan odpowiadał dość ironicznie.

Czy to ostatnia noc jako piłkarz Interu?
- Myślisz?

Ciebie pytam...
- Eh...

Napoli może być dla ciebie rozwiązaniem?
cisza

Jesteś gotowy na nową przygodę?
- Tak.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 19

Oba

Oba 23 sierpnia 2019 | 09:24   

To sobie pogadali

Odin91

Odin91 23 sierpnia 2019 | 09:36   

Mógł dopytać, czy nową przygodą będzie zwiedzanie trybun w przyszłym sezonie :p

maestro84

maestro84 23 sierpnia 2019 | 09:47   

Icardi? Niech go diabli.

Larry

Larry 23 sierpnia 2019 | 09:50   

Z Borubarem by sobie pogadali. Pomidor.

Internazionalista

Internazionalista 23 sierpnia 2019 | 09:51   

zdecydowanie małr nie jest gotowy na nowa przygode zwiedzania trybun Giuseppe Meazza

Internaldo

Internaldo 23 sierpnia 2019 | 10:11   

Panie i Panowie, przecież on Kocha Inter więc możemy być spokojni, że będzie z Nami na dobre i na złe, także na pewno nie jest mu straszne grzanie ławy i się na to godzi.. :D

Darkos

Darkos 23 sierpnia 2019 | 10:36   

Już raczej się pogodziłem że zostanie. Szkoda kariery chłopa, ale to jego wybór.

kacperosik2

kacperosik2 23 sierpnia 2019 | 10:49   

Trochę ta cisza medialna Mauro mnie dziwi. To jest chyba jego pierwszy "wywiad" i pierwsze słowa gdziekolwiek od lutego? Stycznia? Nawet nie pamiętam

superofca

superofca 23 sierpnia 2019 | 11:08   

Szok, że w ogóle coś powiedział.

KawaOpole

KawaOpole 23 sierpnia 2019 | 11:10   

Mam nadzieję ze stanie w kolejce po bilet na stadion i sobie kupi, jak tak kocha nasz klub, może gdzieś blisko CN?

Ras

Ras 23 sierpnia 2019 | 11:15   

Lukaku też był na imprezie, wszyscy razem do zdjęć pozowali itd, na twitterze dużo filmików z urodzin. Wanda nawet jedno foto całej grupy (z Mauro w środku) podpisała Inter Chicos ;)

Lambert

Lambert 23 sierpnia 2019 | 11:29   

Pewnie był najebany

HeyaMakumba

HeyaMakumba 23 sierpnia 2019 | 11:35   

"Jesteś gotowy na nową przygodę?
- Tak."
Zapowiedź czegoś ?

martins2000

martins2000 23 sierpnia 2019 | 11:59   

widzę wysyp lewactwa jak skurwysyn

KawaOpole

KawaOpole 23 sierpnia 2019 | 12:05   

martins2000 proszę żeby strona byla daleka od polityki.

timon

timon 23 sierpnia 2019 | 12:26   

Martins gdzie Ty tu masz jakikolwiek przyklady,, lewactwa''?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 23 sierpnia 2019 | 13:06   

@up w lustrze :D

Hagaen

Hagaen 23 sierpnia 2019 | 14:13   

Co z tym lewactwem? Po co takie głupie komentarze pisać - prośba o usunięcie...

superofca

superofca 23 sierpnia 2019 | 15:41   

A mnie zainteresowałeś @martins2000.
Co takiego lewackiego tu się pojawiło?