Perisić zadebiutował w Bayernie

25 sierpnia 2019 | 10:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Większość kibiców Bayernu oczekiwało wczorajszego starcia z Schalke 04 z powodu spodziewanego debiutu Philippe Coutinho, lecz nas ciekawiła bardziej postawa Ivana Perisicia. Oba nowe nabytki Bawarczyków pojawiły się na placu gry w drugiej połowie, lecz zostały przyćmione poprzez fenomenalny występ Roberto Lewandowskiego.

Polak ustrzelił hat-tricka (rzut wolny - palce lizać) i praktycznie w pojedynkę rozprawił się z rywalem. Perisić i Coutinho zameldowali się na murawie wspólnie w 57. minucie.

O występie Chorwata sporo mówiło się zresztą po zakończeniu spotkania, lecz nie ze względu na dyspozycję sportową, a z powodu błędu arbitra. Sędzia nie odgwizdał bowiem ewidentnego rzutu karnego po zagraniu ręką byłego gracza Interu. Dziwi fakt, że na prostą w ocenie sytuację nie zareagował system VAR.