Joao Mario: Inter? Nie pasowaliśmy do siebie

10 września 2019 | 18:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nowy rozdział w piłkarskiej karierze Joao Mario rozpoczął się od obiecującego debiutu w barwach Lokomotivu Moskwa. W rozmowie z dziennikiem O'Jogo, piłkarz mówi o planie powrotu do reprezentacji Portugalii, a także próbuj wyjaśnić swoje niepowodzenia w barwach Interu Mediolan.

- Nie chciałem powracać do Portugalii. Powrót do domu, do klubu w którym dorastałem i znam każdy kąt, do mojej strefy komfortu. Dla mnie to nie było ekscytujące. Lokomotiv wprowadził mnie w swój projekt, zapewnili, że cieszą się na mój transfer i będę mógł liczyć na regularną grę. W sezonie mistrzostw Europy będę potrzebował występów, więc pomyślałem, że to dobry pomysł. Kiedy spojrzysz na kadrę Portugalii, są tam chociażby gracze Olympiakosu Pireus, więc selekcjoner ma oko na wszystkich. W poprzednim sezonie zagrałem dwa mecze dla Interu i otrzymałem powołanie. Myślę, ze przy regularnej grze w Rosji moje szanse wzrosną. Poza tym zagramy również w Lidze Mistrzów.

- Niepowodzenie w Interze? Ciężko to wyjaśnić. Obecny klub kompletni różni się od tego, do którego trafiłem. Teraz panuje rygor, jest doskonały trener. Mają wszystko, aby zrobić kolejny krok do przodu. W 2016 roku trener Mancini właśnie odchodził, następnie pojawił się De Boer, a potem jeszcze kolejni (Vecchi i Pioli). To nie był ten sam klub. Niektóre rzeczy zwyczajnie do siebie nie pasują.

Źródło: O Jogo

Polecane newsy

Komentarze: 7

Maciej Pawul

Maciej Pawul 10 września 2019 | 20:00   

Not for everyone, Joao.

Darkos

Darkos 10 września 2019 | 20:38   

Zobaczymy czy będziesz taki mądry jak znowu wrócisz bo nikt cię nie kupi.

superofca

superofca 10 września 2019 | 22:41   

Wygląda to tak jakby on oczekiwał, że w Interze będzie Bajlando, sobie trochę piłeczkę pokopiemy, trochę pobiegamy, ogramy jakichś kelnerów i będzie fajnie...

hawk247

hawk247 11 września 2019 | 08:29   

Kto mu powie, że jest tylko na wypożyczeniu?

Oba

Oba 11 września 2019 | 12:04   

Ani szybkości, ani dryblingu, podania też średnie. Strasznie się Inter na nim przejechał.

shinveji

shinveji 11 września 2019 | 14:47   

kiepski zawodnik ktory w niczym nie jest dobry

Hagaen

Hagaen 11 września 2019 | 20:48   

Po rewelacyjnych występach w reprezentacji dużo mogliśmy się spodziewać i jeszcze więcej wymagać, było fiasko, drogie fiasko.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich