Pierwszy występ Icardiego w barwach PSG

14 września 2019 | 19:30 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W Paryżu zakończył się właśnie mecz Paris Saint-Germain ze Strasburgiem. W drugiej połowie tego spotkania, na boisko wybiegł Mauro Icardi.

Były kapitan Interu rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale dało się zauważyć, że dość szybko zyskał zaufanie trenera PSG, który już w 63. minucie postanowił wpuścić Argentyńczyka na boisko. Napastnik zmienił Maxima Choupo-Moting. Icardi zaliczył poprawny występ, a mecz zakończył się wygraną gospodarzy 1:0. Bramkę dla paryżan zdobył Neymar.

Mecz na żywo oglądała małżonka i agentka piłkarza - Wanda Icardi.

Komentarze: 13

paweloo7

paweloo7

14 września 2019 | 19:39

na co nam to widzieć? Dla mnie on nie jest już zawodnikiem Interu. Niech sobie tam przyzwoicie gra, żeby go tylko wykupili po sezonie.

14 września 2019 | 20:01

A na to nam to wiedzieć że formalnie to nadal zawodnik Interu i od jego występów będzie zależało czy po sezonie dostaniemy 75 baniek czy powrót problemu, mnie osobiście ciekawi co pokaże

master

master

14 września 2019 | 20:10

O innych zawodnikach wypożyczonych nie ma takich newsów, czy to pierwsza bramka Perisica czy np. kontuzja Nainggolana. Zakładam że jest to pewnego typu scheda byłego kapitana oraz gwiazdy zespołu. Może będzie tak że jest news jak Icardi wszedł na boisko, będzie news jak strzeli pierwszego gola, może jak strzeli hattricka i max trzy newsy w sezonie.

Błażej Małolepszy

14 września 2019 | 20:13

Był o golu Ivana, był o debiucie Joao Mario, a o Gabigolu to już wgl było sporo. Icardi nie jest żadnym wyjątkiem.

paweloo7

paweloo7

14 września 2019 | 20:15

Koledzy... dlatego dopisałem drugie zdanie.

14 września 2019 | 20:35

Jak Błażej już napisał, są doniesienia o wszystkich zawodnikach na wypożyczeniu, na których można zarobić. Występ Icara bez fajerwerków, zobaczymy co dalej.

14 września 2019 | 22:18

Mnie cieszą informacje o Wandzie to bardzo ważne że siedziała na trybunie...

Wiktor

Wiktor

Ja tam chętnie poczytam takie newsy o aktualnych jeszcze piłkarzach Interu. Liczę że zagra tam znacznie lepiej co zapewni finalizację permanentnego transferu.