CAMPIONI 2021

 

GdS: Walka o przywództwo na Curva Nord

17 września 2019 | 11:06 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wczoraj świat obiegła informacja o zatrzymaniach wśród kibiców Juventusu Turyn, którzy mieli szantażować władze turyńskiego klubu. Jak się okazuje, w każdym klubie wśród kibiców są osoby, które z prawem miewają problemy. La Gazzetta dello Sport informuje, że podczas ostatniego meczu na trybunie Curva Nord doszło do bójki między dwoma kibicami Interu. Miejmy nadzieję, że to nie zapowiedź dalszych problemów.

Kilka dni temu podczas prezentacji nowych trzecich strojów, w okolicy Piazza Duomo, była obecna również delegacja Curva Nord, która poinformowała obecnych tam fanów, że zaszły pewne zmiany. Jest to związane z obecnością 66-letniego Vittorio Boiocchiego, który wyszedł z więzienia po tym jak w 2000 roku, będąc na szczycie grupy Boys San został skazany na 30 lat za napady i handel narkotykami, mając rzekomo powiązania z Boyfriends (Cosa Nostra) oraz braćmi Mannino. Podczas meczu z Udinese doszło do bójki między Boiocchim a Franco Caravitą, dotychczasowym liderem CN.

Co na to sami zainteresowani? Do internetu wrzucili wspólne zdjęcie ze szpitala, na którym pokazują środkowy palec mediom w tym przede wszystkim La Gazzetta dello Sport. Zdjęcie było wykonane po operacji serca jaką Boiocchi miał przejść jakiś czas temu. Wygląda więc na to, że Caravita zaakceptował nowe przywództwo i strony zawarły pokój.

To jednak nie uspokaja policji, która bacznie przygląda się sytuacji, zwłaszcza w związku ze zbliżającym się meczem derbowym. Śledczy obawiają się przeniknięcia środowisk związanych z przestępczością zorganizowaną na trybuny San Siro.

Źródło: la gazzetta dello sport

Polecane newsy

Komentarze: 29

Larry

Larry 17 września 2019 | 11:24   

Nie mogą ich wsadzić w kaftan i odstawić do psychiatryka?

ester

ester 17 września 2019 | 11:34   

Stare gangusy. Niestety w większości klubów tacy ludzie zrobili sobie z trybun targowisko i prywatne folwarki.

Turbot

Turbot 17 września 2019 | 11:52   

"Prawdziwi Kibice"! "Pikniki" niech siedzą cicho i cieszą się że w ogóle mogą wchodzić na stadion! XD Prawilne chłopaki dźgają się nożami, handlują ścierwem i udają małpy na trybunach. Forza CN! XD

Turbot

Turbot 17 września 2019 | 12:37   

Elegancko! Masz rację mordo, trzeba się sztywno trzymać, j***ć lamusów! Tych podludzi co to się nie biją i nie demolują infrastruktury to ja nie wiem, tylko na dawców telefonów się nadają...

Lechu

Lechu 17 września 2019 | 14:24   

Jeśli kogoś nie interesuje czy Lukaku kopnął krzywo czy prosto oraz jaką taktykę ustawił Conte, to won ze stadionu i bawcie się w swoim męskim gronie pedzie przekrzykując który jest większym ultrasem ;)

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 17 września 2019 | 14:34   

Na stadionie, podobnie jak na stronie, jest miejsce dla ludzi o różnych poglądach, ale proszę jednak o opanowanie emocji :D Ostatnio jest wysyp takich "drażliwych" tematów do dyskusji, a nie warto sobie ubliżać z tego powodu.

Vancore

Vancore 17 września 2019 | 15:06   

Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż juz wam mówię. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większość z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów pakuje mu tam wielką oprawę ze świnią (Legia - Aktobe). Myślałem że się nie zmieści, ale nic z tych rzeczy, zapakowali całość, a później do odbytu weszło 13 osób z zakazami stadionowymi krzyczac ciągle "chodźcie śmiało jest nas mało".

darek_91

darek_91 17 września 2019 | 15:20   

Walki zwierząt w klatce bym im urządził

Turbot

Turbot 17 września 2019 | 15:23   

Przypomina mi się skecz Monty Pythona, w którym gangster usiłuje wziąć "pod ochronę" bazę wojskową. "Ultrasi stoją ponad rządem". Na pewno. Tak jak niegdyś Cosa Nostra... Do czasu gdy na rozkaz rządu, Karabinierzy zaczęli strzelać do nich jak do kaczek. Szybko zeszli z tonu... i do podziemia ;)

_tripletta_

_tripletta_ 17 września 2019 | 16:17   

"Brat bratu bratem" CHWDP, "TYLKO BÓG NAS MOŻE SĄDZIĆ" . "POLSKA NARODOWA" "Zawsze i Wszędzie Policja j* będzie" i te sprawy wśród patusów. Proponuję ignorować. Dobór naturalny wykończy te ścierwa i będzie spokój w kraju. CN podobnie jak inne grupy patusiarskie jest zbieraniną bandytów, którzy na których kula to jedyny sposób (i właściwy}


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich