Dejan i Zlatan po meczu z Chievo

15 grudnia 2008 | 14:34 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Oto co mieli do powiedzenia dwaj najlepsi piłkarze w meczu z Chievo:

Stanković: Myślę, że zaprezentowałem sie dzisiaj z dobrej strony. Strzeliłem bramkę i miałem dwie asysty, a także udział przy pierwszej bramce Ibrahimovicia. Żałuje tylko żółtej kartki ale w meczach takich jak ten to się zdarza. Chievo wyszło z szybkim kontratakiem, zrobiłem wślizg i niestety nie było to czyste zagranie aczkolwiek nie było to też jakieś szczególnie ostre wejście.
Zagraliśmy dobre spotkanie, kontrolowaliśmy jego przebieg. Mieliśmy jedynie 10-minutowy przestój i rywal to wykorzystał ale cały czas wierzyliśmy w zwycięstwo i pokazaliśmy naszą siłę.

Ibra: Te dwie bramki są dla mnie bardzo ważne. Zwyciężyliśmy dzisiaj w bardzo ciężkim meczu. Udało nam się wyjść na dwubramkowe prowadzenie jednak rywal zdołał doprowadzić do remisu i nie było nam łatwo. Udało nam się na szczęście zdobyć kolejne dwa gole i wygrać spotkanie.
Zwycięstwo jest bardzo ważne dla nas wszystkich. Osobiście mam nadzieję zdobyć więcej bramek niż w poprzednim sezonie jednak zwycięstwa drużyny są priorytetowe.

Źródło: inter.it

chievo 

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich