Lazaro: Muszę przekonać Conte

10 października 2019 | 13:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dla kilku graczy, przerwa na mecze reprezentacji to świetny moment, aby złapać nieco więcej boiskowych minut. Tak jest chociażby w przypadku Valentino Lazaro, który pełnił dotychczas marginalną rolę w drużynie trenera Conte. Zawodnik reprezentacji Austrii zapowiada jednak, że jego pozycja w zespole ulegnie wkrótce zmianie.  

- Każdy zawodnik pragnie grać przez cały czas, oczywiście mam swoje ambicje. Chodzi o to, aby udowodnić trenerowi w najbliższych tygodniach, że mogą grać tak dobrze, iż nie będzie mógł odstawić mnie na bok. To zawsze radość dla piłkarza, kiedy jego zespół wygrywa. Codziennie trenuje z drużyną, bardzo dobrze znam już innych graczy i wymagania trenera. Informacje zwrotne pozostają pozytywne i nie brakuje mi poczucia zaufania. Klub nadal we mnie wierzy i mam nadzieję, że w pełni wykorzystam okazje, które nadarzą się w najbliższym czasie. 

- Poziom zajęć jest wysoki i niemal każdy trening rozwija mnie piłkarsko, lecz to normalnie przy trenerze z tak bogatym doświadczeniem. We Włoszech jest znacznie więcej taktyki, a treningi są przez to dłuższe i trwają nawet do dwóch godzin. Zawsze powtarzałem, że moim celem jest w wieku 30-35 lat, móc powiedzieć o sobie, że stałem się najlepszą możliwą wersją Valentino, więc zdecydowałem się na taki krok, aby nauczyć się czegoś nowego. Rola na boisku? Znacznie lepiej czuję się, gdy mogę atakować.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 10 października 2019 | 13:59   

Z Sassuolo mógłby dostać swoją szansę. Candreva mnie już kompletnie nie przekonuje, a DD daje za mało w defensywie

Rahi

Rahi 10 października 2019 | 14:19   

Gabigol polubił post lazaro nt walki o miejsce w składzie

DonPietro

DonPietro 10 października 2019 | 20:13   

Szczerze czekam, aż dostanie szanse. Patrząc na to, co gra Candreva, to juz powinien dawno. Po DD widać, że to nie jest dla niego pozycja.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich