Marotta: Conte ma powody do obaw

29 października 2019 | 23:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Giuseppe Marotta odniósł się do ostatniej wypowiedzi Antonio Conte, który publicznie narzekał na braki kadrowe swojego zespołu. Dyrektor generalny przyznał rację trenerowi oraz zapewnił, że klub poszuka pewnych rozwiązań na rynku transferowym. 

- Obawy Conte są uzasadnione i podzielane przez nas wszystkich. Trwa proces rozwoju, więc pewne kroki wymagają czasu i zrozumienia, że znajdujemy się na początku nowej ery. Są pewne trudności, które musimy przezwyciężyć. Terminarz jest długi, lecz jesteśmy dumni, że bierzemy udział w trzech rozgrywkach i pragniemy prezentować się z jak najlepszej strony.

- Zobaczymy, co przyniesie styczniowe okienko transferowe. Bardzo rzadko dostępne są świetne oferty, ale przyjrzymy się, co będzie można zrobić.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

maestro84

maestro84 29 października 2019 | 23:38   

Krótko, konkretnie i na temat.

Van Dall

Van Dall 30 października 2019 | 00:07   

Gramy piach, ale punkty konsekwentnie zbieramy. Jeśli jest szansa, że po ośmiu latach dominacji juvki złapią zadyszkę, to trzeba im wtedy siedzieć na dupie i lepiej nie zmarnować takiej okazji przez przespane okienko, bo to się może szybko nie powtórzyć.

inter00

inter00 30 października 2019 | 07:09   

W zimę nie ściągniemy gracza z topu, jedynie uzupełnienie składu o ile kogoś ściągniemy. Liczę, że Marotta da radę nawet wypożyczyć sensownego gracza na dobrych warunkach

superofca

superofca 31 października 2019 | 23:10   

Z tym przespanym oknem to żart. Dawno nie było tak dobrego okna pod względem transferów do klubu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich