Marotta: Postaramy się wzmocnić zespół

10 listopada 2019 | 09:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Emocjonalny apel Antonio Conte wywołał sporo komentarzy w piłkarskim środowisku, lecz wydaje się, że przyniesie oczekiwane przez trenera skutki. Giuseppe Marotta zapewnił, że klub stoi po stronie swojego szkoleniowca i zamierza zimą postarać się o wartościowe wzmocnienia.

- Dobrze znam Antonio, jest bardzo surowy i wymagający. Jego kultura zwycięstwa jest bardzo silna i ma swój własny, specyficzny sposób komunikowania się. Podzielamy pragnienie dążenia do doskonałości i zwycięstwa. To proces stopniowy, więc jesteśmy zgodni odnośnie styczniowych wzmocnień składu. Przyjrzymy się każdej okazji. Zgadzamy się z apelami Conte i wszyscy jesteśmy po tej samej stronie.

- Doświadczenie podpowiada mi, że styczniowy rynek jest raczej spokojny. Zgadzamy się z trenerem, więc zobaczymy jakie będą możliwości. Mamy silny klub, świetnego trenera, który jest przejrzysty w kontaktach ze wszystkimi. Mamy wspólne cele.

- Szukamy gracza z doświadczeniem, ale nie u schyłku swojej kariery. Chcemy stworzyć dobrą mieszankę doświadczenia i młodości. W tej chwili brakuje nam zawodników z doświadczeniem w Lidze Mistrzów, dlatego pragniemy podnosić poprzeczkę, aby stworzyć bardziej konkurencyjny zespół z graczy, którzy pasują do profilu nakreślonego przez trenera.

- Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że na tym etapie sezonu będziemy mieli tylko punkt straty do Juventusu. Staramy się nieustannie podnosić poprzeczkę, co jest wspólnym pragnieniem klubu, trenera, zawodników i kibiców.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 10 listopada 2019 | 09:47   

Zezowaty da radę, wierzę że wyciągnie kogoś interesującego

Oba

Oba 10 listopada 2019 | 10:10   

Zobaczymy kto będzie na rynku, na te chwile ciężko cokolwiek przewidzieć. Od Vidala wolałbym z powrotem Ninje lub Rakiticia. Realnie patrząc to trzeba też poszukać zastępstwa dla Sensiego bo strasznie szklany jest niestety. Na wahadła to nie mam żadnych kandydatów, dobrze że Lazaro zaczyna wykorzystywać swoje szanse bo z prawej zaczyna już być dzięki temu spokojniej.

davi23

davi23 10 listopada 2019 | 14:39   

Marotta nie gadaj i działaj, jak chcemy osiągnąć coś wielkiego to ściagajmy zawodników typu Eriksen, czy zapłacicie teraz czy po sezonie za darmo, to trzeba takiego gościa przekonać do gry u nas.

Darkos

Darkos 10 listopada 2019 | 16:59   

W ziemie cudów nie dokonają. Oby przyszedł chociaż jeden konkretny piłkarz i ze dwóch zmienników na poziomie, to będzie dobrze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich