Czesi domagają się przeprosin

30 listopada 2019 | 02:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Niestety znów o rasizmie... Temat powrócił przy okazji ostatniego meczu ze Slavią Praga, kiedy Romelu Lukaku zaapelował do władz UEFA o podjęcia radykalnych działań w walce z przejawami rasizmu na trybunach. Na odpowiedź ze strony czeskiego klubu nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Piłkarz Interu stwierdził, że kibice gospodarzy obrażali go w momencie objęcia prowadzenia w pierwszej połowie spotkania. Lukaku dał zresztą upust swoim emocjom wyraźnym gestem skierowanym do kibiców kilkanaście minut później: