Marotta: Wola piłkarza jest istotna

3 grudnia 2019 | 07:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Giuseppe Marotta, dyrektor generalny Interu, wypowiedział się o obecnej sytuacji Interu oraz planach na zimowe mercato.

Marotta najpierw zabrał głos na temat Lautaro Martineza, który w ostatnim czasie błyszczy w ataku Interu:

- Lautaro to dobry chłopak. Jest wdzięczny Interowi i czuje się komfortowo. Inter i Suning mają jeden cel: ulepszanie się, a nie można ulepszać się poprzez oddawanie swoich najlepszych piłkarzy. Rynek jest jednak nieprzewidywalny. Zawsze jest jeszcze wola piłkarza, którą się bierze pod uwagę. To oni wybierają gdzie chcą iść. Nie jest to jednak moment, by rozmawiać o odnowieniach umowy czy transferach.

Dalej mówił o Conte:

- Znam Antonio dobrze, to wielki profesjonalista i zwycięzca. Dobrze nam się współpracuje. Piłkarze bardzo jasno odpowiadają na jego polecenia. Nawet taki zawodnik jak Borja Valero daje mu pozytywną odpowiedź. Inter nie ma wielu nazwisk na papierze, ale mamy treściwych piłkarzy. Między Lukaku i Martinezem jest właściwa chemia. Tutaj także ręka trenera jest bardzo ważne, aby wyciągnąć co najlepsze z dwóch wartościowych piłkarzy. Lukaku i Martinez to przyjaciele i mają dobre relacje na boisku.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 3 grudnia 2019 | 07:49   

Może i rynek jest nieprzewidywalny, ale w takiej sytuacji jasno określamy swoje stanowisko, Lautaro nie jest na sprzedaż, szukajcie gdzie indziej. Mam nadzieje ze Lautaro czuje się u nas dobrze, na pewno ma wielu przyjaciół w Mediolanie, a i w tym sezonie zobaczył że z Interem może coś wygrać. Wystarczy tylko odwdzięczyć mu się za grę, podwyżka i powinien bez przeszkód zostać w lepszej części Mediolanu

maestro84

maestro84 3 grudnia 2019 | 10:17   

hhahhhahhahhahah "NAWET taki zawodnik jak Borja Valero...." Marotta mistrz ;D ;D ;D

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 3 grudnia 2019 | 12:19   

maestro84; wiadomo o co mu chodziło. Zawodnik niedostosowany do agresywnego stylu gry drugiej linii.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich