Moratti: Inter na szczycie? Wspaniały widok

3 grudnia 2019 | 23:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ostatnia ligowa kolejka zmieniła układ na szczycie tabeli, co wielce ucieszyło oczywiście wszystkich sympatyków czarno-niebieskich. Swej radości nie krył również Massimo Moratti, który w jednym w ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat upodabniania się obecnego Interu do mistrzowskiej drużyny z Turynu. 

- Wspaniale jest widzieć Inter na szczyci tabeli. Sądzę, że a drużyna ma wszystko, gra z wielką pewnością siebie i daje nadzieję na kontynuację. Conte i Marotta? Ja też sięgnąłem po Lippiego. Wiedzieliśmy o zaletach Conte, lecz on prezentuje nam znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Najważniejsza dla niego jest wygrana jego zespołu, cała reszta nie ma znaczenia. 

- Kupiłbym Dżeko. Uważam, że jest bardzo mocny, inteligentny i konsekwentny. Wciąż strzela i strzela. Lubię też Zaniolo. Juve? Sarriemu nie jest łatwo utrzymać te same ambicje, szczególnie po ośmiu kolejnych tytułach mistrzowskich. Juventus posiada jednak wspaniałych graczy i ten instynktowny zwyczaj wygrywania, który z pewnością pomaga. Teraz zaczynamy go dostrzegać również w nowym Interze. 

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich