Marotta o zimowych transferach

7 grudnia 2019 | 13:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Beppe Marotta jest dość aktywny w mediach. W niedawnej rozmowie z prasą ściągnął nieco presji z trenera Interu odnośnie rezultatów, tym razem w wypowiedzi dla Tuttosport wyjaśnił cele transferowe Nerazzurrich na styczeń.

- Nie ma w naszej sytuacji niepokoju. Mamy świadomość, że ten skład w pełni odpowiada na wskazania co do drużyny i na metody Conte. W styczniu kultura pracy będzie miała fundamentalne znaczenie. Cieszymy się, kiedy własnie kultura pracy stoi na wysokim poziomie. Chcemy oczywiście pochwycić okazje, ale muszą być lepsze od już posiadanych graczy, a zawodnicy w zespole stoją na bardzo wysokim poziomie.

Czego spodziewać się w styczniu po ruchach transferowych Interu? Załączony do wypowiedzi raport wymienia ponownie dobrze już znane nazwiska. Arturo Vidal i Alessandro Florenzi pozostają według dziennikarzy najpewniejszym sposobem na załatanie kiepskiej sytuacji w pomocy Interu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

maciosincho

maciosincho 7 grudnia 2019 | 14:35   

Możecie zbanowac martsy

Maciej Pawul

Maciej Pawul 7 grudnia 2019 | 19:13   

@macisinho mówisz, masz - wybaczcie problemy z botami, robią się coraz bardziej uciążliwe (edycja 2019.12.07 19:15 / Maciej Pawul)

inter00

inter00 7 grudnia 2019 | 19:58   

Mam szczera nadzieję, że będzie tak jak mówi. Kupić graczy na poziomie wyższym niż aktualnie

Garon_92

Garon_92 8 grudnia 2019 | 08:43   

inter00 dokładnie, szrotu mamy już dość. Z drugiej strony ciężko kogoś sensownego w zimie kupić, może jakieś sensowne wypożyczenia się uda ogarnąć a w lato odpalić petardy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich