Marotta: Gabigol nie jest częścią naszych planów

11 grudnia 2019 | 19:16 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W ostatnim czasie wiele mówi się o Gabigolu. Barbosa doskonale radzi sobie we Flamengo. Nic więc dziwnego, że dziennikarze wróżą mu powrót do Włoch. Inter nie jest jednak zainteresowany Brazylijczykiem.

- Jest świetnym graczem, ale teraz mamy wysokiej jakości grupę napastników, złożoną z Lukaku, Martineza, Sancheza, Esposito i Politano. Gabigol nie jest częścią naszych planów, ale jest wartościowy - wyjaśnił Beppe Marotta.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00 11 grudnia 2019 | 19:28   

Myślę, że w roli napastnika byłby lepszy od Politano

Van Dall

Van Dall 11 grudnia 2019 | 20:49   

Czy oni tam nadal nie skumali, że takimi wypowiedziami obniżają swoją pozycję w negocjacjach?

Wiktor

Wiktor 11 grudnia 2019 | 21:24   

Dlatego zawsze macie pod górkę i odpadacie z LM. Jak zmienicie zdanie to być może zmienią się efekty. I nie dotyczy to tylko Gabiego. Rozumiem że jak któryś złapie kontuzje a drugi kartki to o Scudetto będzie walczył Esposito. Bardzo dalekowzroczne (ironia). Podobnie jak wypożyczenie Ninji i późniejsza gra o przeżycie w LM+gigantyczna kasę Valero w środku pola. Cały Inter. Najpierw generować problem a potem być zdziwionym że się materializuje.

Darkos

Darkos 12 grudnia 2019 | 08:36   

Takie wypowiedzi są kompletnie nie potrzebne. Czemu mówić otwarcie że mamy go gdzieś?

Ippon

Ippon 12 grudnia 2019 | 09:21   

Darkos. Icardiego też nie mieli w planach i za słabą kase go nie sprzedali. Jeżeli by to powiedzieli np. o DD, Ranochii to nikt by za nich nawet 1mln nie zaproponował bo wiedział ze są do odstrzału a w dodatku starzy. Gabigol jest młody i ma wartość. A w interze poprostu miejsca dla niego nie ma. Ktoś piszę, że może jest lepszy od politano, tylko zobaczcie sobie ile by dostował minut. Ktoś by pisał, ze słabo gra bo ma mało minut. Ale taka jest rola rezerwowego, żeby dostawać malo minut a się pokazywać.

pasek_9

pasek_9 12 grudnia 2019 | 10:13   

A no tak bo częścią naszych planów jest super duet Vecino - Valero...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich