TOP i FLOP w meczu z Fiorentiną

19 grudnia 2019 | 14:53 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wybaczcie, że musieliście tak długo czekać.  Oto najlepsi i najgorsi naszym okiem w meczu przeciwko Fiorentinie:

TOP

Borja Valero
Hiszpan wrócił na stare śmieci i czuł się jak u siebie. Najlepszy zawodnik Interu, zaliczył bramkę wykazując się sprytem i techniką. Pokazuje, że jest wartościowym zmiennikiem pod nieobecność podstawowych graczy.

Samir Handanović
Gdyby nie on, wynik mógłby być inny. Świetna interwencja po strzale Badejla, później kilka innych cennych interwencji. Przy golu Vlahovicia nie miał nic do powiedzenia.

Stefan De Vrij
Skoncentrowany i skuteczny przy akcjach Chiesy czy Boatenga. Trzymał w szyku całą obronę Interu.

FLOP

Romelu Lukaku
Kiedy wyszedł sam na sam z bramkarzem, wybrał siłę zamiast precyzji. W innych sytuacjach siła nie pomogła. Słaby występ Belga, który patrząc na dotychczasowe mecze, prawdopodobnie w następnej kolejce się zrehabilituje trafieniem do siatki. Niestety w sobotę czegoś zabrało i Inter wrócił tylko z jednym punktem.

Milan Skriniar
Nie był to jego dobry występ, popełnił kilka błędów, a najbardziej kosztowna była sytuacja przy golu Vlahovicia, kiedy mógł się zachować lepiej.

Cristiano Biraghi
Nie miał łatwego życia mając naprzeciw sobie Chiesę i Lirolę. Grając przeciwko swojej byłej drużynie na pewno liczył na swój lepszy występ.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Odin91

Odin91 19 grudnia 2019 | 16:10   

Co do Skriniara i Handanovica, nie zgodzę się. Milan, delikatnie to ujmując, demonem prędkości nie jest i ledwo doganiał Vlahovicia, ale skutecznie blokował mu zejście do środka, natomiast jak kocham Batmana, tak przy tej bramce mógł zachować się dużo lepiej, wystarczyło nie kłaść się na glebie przed strzałem. Jedyne co Skriniar mógł zrobić, to sfaulować młodego i stworzyć przeciwnikowi równie groźną sytuację + zarobić kartkę.

shakurspeare

shakurspeare 19 grudnia 2019 | 16:15   

Odin. Serio? On w poprzednim sezonie byl naszym najszybszym zawodnikiem. W tym sezonie gra dosc przecietnie

shakurspeare

shakurspeare 19 grudnia 2019 | 16:15   

Odin. Serio? On w poprzednim sezonie byl naszym najszybszym zawodnikiem. W tym sezonie gra dosc przecietnie

el_loco

el_loco 19 grudnia 2019 | 22:05   

shakurspeare co ty za głupoty wypisujesz? Zgadzam się z Odinem może poza tym, że Handanovic mógł zrobić coś więcej. Moim zdaniem strzał był nie do obrony. (edycja 2019.12.19 22:06 / el_loco)

Odin91

Odin91 20 grudnia 2019 | 11:46   

@shakurspeare na jakiej podstawie twierdzisz, że Skriniar był najszybszym zawodnikiem? Z całym szacunkiem dla słowackiego kozaka, ale dla mnie był zawsze wolny jak wóz z węglem ;) Nadrabiał ustawieniem i skutecznym odbiorem, ale ani on, ani De Vrij, ani Godin szybcy nie są. Nie mamy szybkiego stopera. Szybki był Ivan Cordoba, nieźle biegał Murillo czy nawet Medel, ale nie nasze wieże.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich