Co dalej z Gabrielem Barbosą?

11 stycznia 2020 | 16:02 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

W Caffe Mercato wprawdzie nie mieliśmy jeszcze nowinek dotyczących Gabigola, ale to nie znaczy, że wokół zawodnika nie ma żadnego ruchu. Dzisiejsza Gazzetta dello Sport zamieściła raport podsumowujący sytuację brazylijskiego snajpera.

Według włoskich źródeł zamieszanie wokół Gabriela dobiega końca. Piłkarz przebywa obecnie na urlopie w rodzinnym kraju. Flamengo nie spełniło dotychczas oczekiwań finansowych piłkarza, który wnioskował o 4 mln euro za sezon, jednak ostatnia propozycja włodarzy brazylijskiego klubu wynosi 3,5 mln euro i najpewniej w końcu zostanie zaakceptowana.

Na ostatniej prostej są również rozmowy pomiędzy Flamengo i Interem. Finalna oferta to 18 mln euro i procent od przyszłej sprzedaży zawodnika. Nerazzurri przyjmą ją, ponieważ potrzebują pieniędzy na nowe zakupy, a innych chętnych na transfer definitywny brak. Dziennikarze zwracają uwagę, że kwota jest bardzo zbliżona do ostatniej oferty za przejście do Interu Christiana Eriksena i własnie w ten sposób najprawdopodobniej zostaną spożytkowane zarobione fundusze.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 11 stycznia 2020 | 16:21   

Ciekawe ile to jest procent. Mam nadzieję, że minimum 10%

darren

darren 11 stycznia 2020 | 16:57   

Dwa razy z rzędu został królem strzelców ligi brazylijskiej, a chętnych w Europie na jego zakup brak. Tyle jest warta ta gówno liga, jak i on sam.

Oba

Oba 11 stycznia 2020 | 17:15   

Zamiana Barbosy na Eriksena? Konia z rzędem temu co przewidzialby taki scenariusz.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 11 stycznia 2020 | 17:25   

Marotta przewidział (:

timon

timon 11 stycznia 2020 | 17:52   

Liczyłem, że może znajdzie się ktoś, kto da za niego jakieś 25mln... Trudno. Brać te 18+20% od przyszłej sprzedaży i może z czasem uda się łącznie w/w kwotę uzyskać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich