Ausilio: Dyrektor Romy niech się zajmie sobą

21 stycznia 2020 | 07:48 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Relacje między Romą a Interem od ubiegłego lata mocno się pogorszyły, a oliwą do ognia była niedawna nieudana wymiana Spinazzola - Politano. Po wczorajszych wypowiedziach Gianluki Petrachiego, głos zabrał Piero Ausilio.

Dyrektor Romy skrytykował Inter, że jeśli dał słowo, powinien go dotrzymać i zamknąć transakcję, tymaczasem według niego doszło do spięcia na linii Marotta - Ausilio, odnośnie tej transakcji, co ostatecznie zakończyło się przerwaniem negocjacji i zerwaniem wcześniejszych ustaleń.

- Myślę, że dyrektor Romy wie wszystko o krótkich spięciach, widząc jak często jest w takich sytuacjach, szczególnie jeśli chodzi o konferencje prasowe czy wywiady. Aby go uspokoić, mogę powiedzieć, że wszyscy w Interze jesteśmy po tej samej stronie. Kiedy negocjacje się rozpoczynają, wszystkie komponenty się zgadzają: aspekty techniczne i finansowe. Jeśli chcemy jakiegoś piłkarza, znaczy to że wszystkie osoby w klubie począwszy od Prezydenta po trenera, zgadzają się na to. Cokolwiek myśli dyrektor Romy, to jego problem. Mówię tylko, że chciałbym liczyć na szacunek i profesjonalizm między kolegami. Powinien spojrzeć na swoje problemy. Ja mówię o Interze, nie mówię o problemach Romy, więc chciałbym aby członkowie innych klubów skupili się na sobie.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 21 stycznia 2020 | 08:38   

Roma mogłaby mieć interes w zrobieniu medialnego burdelu w naszych szeregach. Teraz pytanie tylko, czy to gaszenie wymyślonego pożaru czy rzeczywiście jest coś jest na rzeczy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich