Politano: U Gattuso więcej trenujemy z piłką

6 lutego 2020 | 14:59 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Matteo Politano w rozmowie z Radio Kiss Kiss, porównał metody pracy Gennaro Gattuso i Antonio Conte. Oto najciekawsze fragmenty jego wypowiedzi.

O systemie gry

- W systemie 4-3-3 mogę wyrazić siebie w najlepszy możliwy sposób, więc jestem szczęśliwy, że dokonałem takiego wyboru. Nowy Rok, nowe życie. Miesiąc wcześniej manager robił pewne zapytania, ale było wcześnie jeszcze i kiedy przyjechałem tutaj na mecz z Napoli, nie wiedziałem wtedy że tutaj trafię.

Różnica między Gattuso i Conte

- Gattuso jest bardzo dobry, lubię jego metody treningowe, zawsze trenujemy z piłkami, w przeciwieństwie do Conte, który bardziej chce pracy fizycznej, a mniej z piłką.

Powrót na Meazza

- Chcemy przyjechać na San Siro i próbować grać swoją grę jak zawsze, by wywalczyć finał. To cel minimum na ten moment, potem pomyślimy o Champions League. To będzie ekscytujące zagrać z Interem. Spędziłem tam piękne półtora roku, mam wielu przyjaciół i jestem przywiązany do tego miejsca.

O Conte

- Czy Gattuso poprosi mnie o zdradzenie sekretów Conte? Może się zdarzyć, że trener pyta piłkarza o pewne typy zagrań, schematów czy różnych rzeczy. Porozmawiam o tym z trenerem. To będzie zależało od niego by wybrać najlepszy klucz do rozegrania tego meczu.

Źródło: kiss kiss

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 6 lutego 2020 | 15:09   

A to sprzedawczyk, wysprzęgli się na nas

waszka159

waszka159 6 lutego 2020 | 15:17   

Niech mówi, gatuso za czasów milanu był od biegania, a nie od myślenia i myśle, ze na stanowisku trenera i tak by nie zrozumiał myśli szkoleniowej naszego Antosia.

Vancore

Vancore 6 lutego 2020 | 15:38   

@waszka159 A Conte podczas swojej kariery to niby od czego byl? Nie lekcewazylbym Gattuso, tymbardziej ze jego Milan skonczyl tylko punkt za nami w lidze i na dobra sprawe to ze my a nie oni zajeli 4 miejsce wynika z kretynskiej pomylki donnarumy w doliczonym czasie w derbach a sklad mieli beznadziejny.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 6 lutego 2020 | 15:45   

Trzym sie.

Lambert

Lambert 7 lutego 2020 | 01:05   

Oddaliśmy typa do ważnego rywala to i mamy za swoje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich