Steven Zhang: Do Turynu po zwycięstwo!

7 marca 2020 | 08:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Młody prezydent Interu zyskał ostatnimi czasy wiele sympatii wśród kibiców czarno-niebieskich, a wszystko z powodu publicznego stawania w obronie dobra klubu i głośnego ataku wymierzonego we władze ligi. Temat podchwyciły również media, więc Steven Zhang regularnie gości ostatnio w przestrzeni publicznej.

Przed zbliżającym się meczem z Juventusem, Chińczyk porozmawiał krótko z reporterem La Gazzetta dello Sport. Zhang zapewnił, że wierzy w wygraną na trudnym terenie: 

- Gramy i najważniejsze, aby działo się to w zgodzie z planem bezpieczeństwa. Zdrowie jest bowiem priorytetem numer jeden. Jedziemy do Turynu i chcemy wygrać! Klub przeszedł transformację na boisku, zaś jeśli chodzi o wartości komercyjne i marketing, liczby potroiły się w porównaniu z ostatnimi trzema latami.

Odważne deklaracje i bezkompromisowość Stevena Zhanga podobają się sympatykom Interu, lecz w innych klubach bywają odbierane zgoła odmiennie. Pojawiły się głosy, że włodarzom innych ekip nie przypadł do gustu otwarty atak na Paolo Dal Pino. Giudo Fienga z Romy zarzucił nawet Zhangowi nielogiczne zachowanie i wysuwanie na pierwszy plan problemów Interu. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 7 marca 2020 | 08:21   

Mi tam się podoba że nie jest pizdą i nie siedzi tylko na dupsku.

wróbel1908

wróbel1908 7 marca 2020 | 09:43   

Broni swojego klubu i chce żeby Inter było równo traktowany to źle? Bravo il presidente.

SeaVent

SeaVent 7 marca 2020 | 10:51   

Włosi kochają chyba te swoją Omertę...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich