Alvaro Recoba kończy 44 lata (video)

17 marca 2020 | 10:04 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Trudno dziś znaleźć takich piłkarzy jakim był Alvaro Recoba. Można powiedzieć, że to niespełniony talent, bo głównie przez kontuzje nie mógł nigdy ustabilizować formy, dając jednak liczne przebłyski niesamowitego talentu i piękna jakie tworzył swoimi zagraniami i bramkami dla Interu.Dla mnie osobiście to jeden z trzech piłkarzy Interu w historii, którzy wzbudzali we mnie największe emocje. Pierwszym z nich był Luis Nazario de Lima Ronaldo, drugim właśnie Alvaro Recoba, zaś trzeci Javier Zanetti. To był piłkarski artysta, którego uwielbiałem oglądać na boisku, drybling, szybkość, elegancja, spryt, technika, klej w nodze i niesamowicie ułożona lewa noga. Takim go zapamiętam. A jakie są Wasze wspomnienia związane z popularnym "Chino"?

Urugwajczyk swoją karierę zakończył w wieku 40 lat.  Co robi obecnie? Między innymi jest CEO firmy Ecocinema. Ecocinema to międzynarodowa platforma komunikacji, która łączy kino i piłkę nożną, aby zapewnić edukację i kulturę jak największej liczbie osób. W swojej działalności łączy piłkę nożną, kino i energię słoneczną.

Z okazji urodzin życzymy jubilatowi dużo zdrowia i spokojnego życia w szczęściu.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Rahi

Rahi 17 marca 2020 | 10:35   

Dla mnie numer 1.(Chociaż oczywiście Capitano jest legendą klubu.) Alvaro był niesamowity, kiedy wszyscy jarali się golami Roberto Carlosa z wolnych, Recoba strzelał nie mniej spektakularne bramki. Niektóre z jego goli z samodzielnie wypracowanych akcji były wprost bajeczne. Dziesiątki razy oglądałem kompilacje jego goli, i zawsze stwierdzam, że drugiego takiego nie będzie. I jego pożegnalne trafienie z rzutu rożnego...

pavel

pavel 17 marca 2020 | 10:53   

Jego styl gry przypomina Sensiego, ja bym wysłał sensiego do najlepszej kliniki i dał mu szanse

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 17 marca 2020 | 15:49   

@up...z ktorej strony...? XD

szpula

szpula 17 marca 2020 | 16:28   

wow pavel toś się zapędził :D

szpula

szpula 17 marca 2020 | 16:28   

wow pavel toś się zapędził :D

darren

darren 17 marca 2020 | 19:22   

Nie dane mi było oglądać go na żywo i jedynie mogę sobie wyobrażać jak dobry był oglądając kompilacje jego najlepszych zagrań na YouTubie, klasa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich