Agent: Nie ma żadnych oficjalnych rozmów

31 marca 2020 | 00:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Medialne zamieszanie wokół osoby Lautaro Martineza martwi wielu sympatyków Interu. W prasie pojawia się wiele sprzecznych informacji, lecz agent napastnika zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Beto Yaque otwarcie przyznaje, że jego klient wzbudza duże zainteresowanie na rynku, lecz dotychczas nie doszło do żadnych oficjalnych kontaktów.

- Mówi się, że Real i Barcelona się nim interesują, ale dla niego to nic nie znaczy. Inni pewnie nie mogliby w nocy zasnąć. Nigdy nie dzwoni do mnie, nie dopytuje, czy plotki są prawdziwe. On koncentruje się wyłącznie na obecnym klubie i pracy, którą ma do wykonaniu tu i teraz. 

- Rozmawialiśmy z wieloma ludźmi, ale nic więcej. Póki co, moi rozmówcy nie reprezentują bezpośrednio interesów konkretnych klubów. Nie ma żadnych formalnych rozmów, to nic poważnego. Bycie pożądanym na rynku to coś, o czym marzysz, lecz Lautaro niczego nie oczekuje. Wszystko, czego chce, to grać i strzelać gole. Jego ciągły rozwój sprawia, że najlepsze kluby obserwują go z zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że jego wysiłki zostaną nagrodzone tak, jak na to zasługują.

Źródło: Radio del Plata

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 31 marca 2020 | 01:07   

Ostatnie zdanie to aluzja do zaakceptowania ich zadań co do pensji. Powiem tak, jeżeli to prawda że chcą 5 mln za sezon, to powinnismy już dawno mu je dać, zdecydowanie zasłużył!

Rahi

Rahi 31 marca 2020 | 07:41   

Prawda, nie powielmy schematu ikarowskiego. (edycja 2020.03.31 07:42 / Rahi)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich