Trzech graczy kosztem Chiesy

4 kwietnia 2020 | 17:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Rano informowaliśmy o rzekomych planach transferowych dyrektorów Interu. Jedną z głównych ról w tych zapowiedziach miałby odgrywać Federico Chiesa. Według Sportmediaset, Nerazzurri mają plan, aby pozyskać gwiazdora Violi stosunkowo niewielkim nakładem finansowym. 

Eksperci od rynku zapowiadają letni wysyp wszelkiego rodzaju wymian i transakcji wiązanych, więc zgodnie z najnowszym trendem, Giuseppe Marotta planuje zastosować podobny model w przypadku Chiesy. Włodarzom Fiorentiny mieliby zostać zaoferowani Radja Nainggolan i Dalbert Henrique, a także 10 mln euro w gotówce. 

Ten pierwszy przebywa obecnie na wypożyczeniu w Cagliari, lecz Sardyńczyków najprawdopodobniej nie będzie stać na transfer definitywny piłkarza. Brazylijczyk reprezentuje barwy popularnych Fiołków od początku tego sezonu i już wcześniej pojawiały się głosy, że Viola skorzysta z opcji wykupu gracza. 

Co więcej, w przypadku szans na realizacją transferu Chiesy, Inter miałby zrezygnować z definitywnego pozyskania Victora Mosesa. Przypomnijmy, że umowa o wypożyczeniu z Chelsea mówi o kwocie wykupu w wysokości 12 mln euro. 

 

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 3

Optajmista

Optajmista

4 kwietnia 2020 | 18:52

Świetnie, kolejny skrzydłowy do drużyny bez skrzydeł. I to jeszcze za cenę dwóch bocznych obrońców i środkowego pomocnika, czyli trzech graczy na pozycje które są najgorzej u nas obsadzone. Normalnie oferta życia

Lambert

Lambert

4 kwietnia 2020 | 21:05

Nienawidze go ale czy naprawde weźmiemy go tylko po to, by zrujnować mu kariere i by nie poszedł do rywala?

Snake

Snake

5 kwietnia 2020 | 03:07

Popieram kolegę Optajmista. Jeśli te ploty to prawda to nadal mamy "typowy Inter".


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich