Vecino: Brozović najlepszy w Interze

7 kwietnia 2020 | 17:52 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Matias Vecino zdradził kto jest jego najlepszym kumplem w Interze oraz kogo uważa za najlepszego gracza w klubie. Będziecie zaskoczeni!

Choć do klubu latem dołączyli tacy gracze jak Lukaku, Barella czy Sensi, a swój nieprzeciętny talent zaczął pokazywać coraz dobitniej Lautaro Martinez, Matias Vecino w kimś innym upatruje najlepszego gracza w kadrze Interu. Marcelo Brozović.

- Marcelo jest dla mnie najlepszym piłkarzem z naszego składu. Z zewnątrz możecie mieć obraz inny od tego jaki jest w rzeczywistości. Marcelo to wyjątkowy koleś.

Borja Valero to natomiast najlepszy kolega Urugwajczyka w zespole, co w zasadzie nie dziwi, ponieważ obaj znają się z czasów gry w barwach Fiorentiny:

- Odkąd jestem we Włoszech, trzymam go przy sobie - żartuje.

- Graliśmy razem we Fiorentinie i teraz tutaj. Mieszkamy niedaleko siebie, a na wyjazdach dzielimy ze sobą pokój - dodał.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 7 kwietnia 2020 | 18:54   

Na pewno jest to nasz najlepszy pomocnik aktualnie bo Eriksen samym nazwiskiem liczb nie nabije.

cichy32

cichy32 8 kwietnia 2020 | 01:55   

Moim zdaniem głupio jest mówić komuś z drużyny że jest najlepszy liczy się cała drużyna każdy może być najlepszym jak stworzy się dobrą ekipę wystarczy popatrzeć w przeszłość na drużynę Mourinho

Garon_92

Garon_92 8 kwietnia 2020 | 08:46   

Może nie najlepszy ale najważniejszy. Jeżeli on gra słabo to cała pomoc gra słabo a co za tym idzie musimy liczyć na lage na LuLa.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 8 kwietnia 2020 | 10:12   

XDXDXD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich