Agent: Transfer? To tylko plotki

9 kwietnia 2020 | 10:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Temat Lautaro Martineza ponownie przewija się w hiszpańskiej prasie. Tym razem, napastnik Interu trafił na okładkę Mundo Deportivo, które wysoko ocenia szanse na powodzenie transferu do Barcelony. 

W gazecie pojawiła się również rozmowa z agentem piłkarza. Beto Yaque starał się studzić zapędy dziennikarzy i wspominał o niezwykłej relacji łączącej Lautaro z Leo Messim:

- Słowa pochwały z ust Messiego są z pewnością dla niego bardzo ważne. Myślę, że to wspaniałe uczucie, gdyż łączą ich dobre relacje. Pożegnanie z Interem? Nie wiem, każdy powinien skupić się na swoim klubie. 

- To prawda, że w wieku 18 lat Lautaro odrzucił ofertę Realu Madryt. Zrobił tak, ponieważ był zdecydowany, aby wywalczyć najpierw miejsce w pierwszym zespole Racingu. Dla mnie, ma w sobie coś z Kuna Aguero, a inne cechy z Luisa Suareza, lecz generalnie prezentuje swój własny, unikalny styl.

- Czy byłby kompatybilny z Suarezem? Nie wiem, dziennikarze zajmują się takimi ocenami. Lautaro ma 5-letni kontrakt z Interem. Wszystkie informacje, które się pojawiają pochodzą wyłącznie z prasy. 

Źródło: Mundo Deportivo

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich