Chiesa: Myślę tylko o Fiorentinie

9 maja 2020 | 10:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Federico Chiesa bywa częstym bohaterem transferowych spekulacji, a klubowa przyszłość utalentowanego zawodnika budzi żywe zainteresowanie sympatyków włoskiego calcio. Rynkową bitwę o gwiazdora Violi mają podobno stoczyć Inter oraz Juventus.

Główny bohater postanowił osobiście odnieść się do wszystkich informacji na swój temat w rozmowie z Corriere dello Sport. Młody Chiesa zadeklarował pełne oddanie dla Fiorentiny i odciął się od transferowych spekulacji:

- W ubiegłym roku dużo rozmawiałem z prezydentem Commisso, dyrektorami Barone i Prade. Teraźniejszość jest tym na czym jestem obecnie skoncentrowany. Myślę o codziennej pracy, najbliższych celach. Mamy nadzieje na powrót do gry, a reszta wyjaśni się z czasem.

- Nie prowadzimy żadnych negocjacji, jest tylko Fiorentina. Nie mam agenta, zawsze sam prowadzę rozmowy, a mój tata jest obok mnie. To mój personalny asystent. Nigdy nie rozważaliśmy pomysłu zatrudnienia agenta. Głosy, które zbliżały mnie w kierunku Tottiego były zwykłą plotką. Francesco był pierwszym, który postanowił to zdementować. 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu

9 maja 2020 | 11:55

dajcie spokoj, on nawet jak odejdzie z violi to nie pojdzie do nas

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA

9 maja 2020 | 12:53

I niech tak pozostanie...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich