Giulini: Inter powinien zatrzymać Nainggolana

23 maja 2020 | 14:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przedstawiciele Cagliari Calcio regularnie spotykają się z pytaniami o klubową przyszłość Radji Nainggolana, a ich stanowisko pozostaje niezmienne. Sardyńczycy chcieliby nadal współpracować z piłkarzem, lecz wszystkie karty znajdują się w rękach Interu.

Prezydent Rossoblu Tommaso Giulini zasugerował nawet, że Nerazzurri powinni zastanowić się nad daniem drugiej szansy byłemu reprezentantowi Belgii:

- Radja ma wspaniałą osobowość, a Inter próbował w tym roku sprowadzić tego typu graczy. Moim zdaniem, on stanowiłby wzmocnienie dla wszystkich czołowych zespołów, a Nerazzurri zrobiliby dobry interes decydując się na jego zatrzymanie. W przeciwnym wypadku, będziemy wyrażać swoje zainteresowanie. Wszystko zależy od Interu, który ma karty w swoich rękach. Póki co, nie zajmowaliśmy się jeszcze sprawą przyszłości piłkarza. 

Źródło: Telelombardia

Polecane newsy

Komentarze: 2

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 23 maja 2020 | 14:42   

#NotForEveryOne.

inter00

inter00 23 maja 2020 | 17:40   

Na pewno byłby lepszym uzupełnieniem kadry od Vecino/Gagliardiniego/Valero. Dodatkowo piłkarza o bardzo podobnym profilu chciał Conte (Vidal), dlatego ja sam jestem za tym żeby Belg dostał swoją szansę. Szkoda, że szansę na taki obrót spraw są bardzo nikłe :(


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich