Vagiannidis: Powalczę o miejsce w zespole

24 czerwca 2020 | 10:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pierwszym letnim nabytkiem Nerazzurrich okazał się Georgios Vagiannidis z Panathinaikosu Ateny. Nastolatek dołączy do Interu przed startem nowego sezonu na zasadzie wolnego transferu.

W rozmowie z portalem SempreInter, Vagiannidis mówił m.in. o emocjach jakie towarzyszyły negocjacjom i planach na zaistnienie w pierwszym zespole Antonio Conte:

- Dopóki nie złożyłem podpisu, niczego nie mogłem być pewien. Na początku wydawało się to niewiarygodne, lecz kiedy podpisałem umowę i wszystko stało się jasne, dopiero uwierzyłem, co się wydarzyło i mogłem się uspokoić. Podczas negocjacji z klubami miałem wiele na głowie. Różne zespoły wykazywały zainteresowanie, więc nie chciałem zbytnio ekscytować się Interem. Nie chciałem się rozczarować, gdyby coś poszło nie tak.

- Szczerze mówiąc, nie rozmawiałbym nawet o opuszczeniu Panathinaikosu, gdzie miałem na ręku propozycję nowego kontraktu, aby odejść i dołączyć do drużyny młodzieżowej. Po rozmowach z przedstawicielami Interu zdałem sobie sprawę, że będę częścią pierwszego zespołu. Idę tam, aby wywalczyć sobie miejsce w drużynie.

- Zainteresowanie ze strony Monaco było bardzo poważne i w pewnym momencie byliśmy bliscy porozumienia. Rozmowy z Manchesterem City również były prawdziwe. LASK Linz także był bardzo wytrwały i udowodnił, że zależy im na mnie. Generalnie wiele zespołów okazywało zainteresowanie. Nawet już po otrzymaniu oferty z Interu zgłosiło się jeszcze dziesięć różnych klubów, ale nie było już o czym dyskutować. W głowie miałem tylko Inter.

Źródło: SempreInter

Polecane newsy

Komentarze: 3

Lambert

Lambert 24 czerwca 2020 | 11:37   

XDD dobre, pójdzie na wypożyczenie i w końcu go sprzedamy za funta kłaków

Ippon

Ippon 24 czerwca 2020 | 12:00   

Jeżeli tak się stanie to w czym widzisz problem ? bo ja nie widzę żadnego. Uda się albo się nie uda.

kamadd@onet.pl

kamadd@onet.pl 24 czerwca 2020 | 17:28   

Będzie grał będzie podstawowy zobaczycie chłopak ma potencjał na gracza ligi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich