Z problemami, ale zwycięsko!

28 czerwca 2020 | 20:50 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Długo wydawało się, że sympatyków Interu czeka kolejny smutny wieczór, lecz zabójcza końcówka pozwoliła gościom odmienić losy spotkania. Gospodarze długo prowadzili po golu Gervinho, ale trafienia Stefana de Vrija i Alessandro Bastoniego zapewniły wygraną 2:1 nad Parmą. Ufff...

3' Niegroźny strzał Lautaro.

6' Candreva dobrze wypatrzył Lautaro, lecz Argentyńczyk zmarnował niezłą okazję.

6' Dermaku uratował zespół przed utratą gola po przedłużeniu piłki przez Gagliardiniego.

12' Świetna okazja dla Gervinho i niecelny strzał Iworyjczyka.

15' Gospodarze objęli prowadzenie. Gervinho z łatwością ograł Candrevę, a następnie z zimną krwią pokonał Handanovicia.

19' Godin był bliski szczęścia po strzale głową. Arbiter skorzystał z podpowiedzi VAR o możliwym rzucie karnym, lecz ostatecznie skończyło się na rzucie wolnym dla Parmy.

22' Lukaku świetnie wyłożył piłkę do Barelli, lecz ten fatalnie spudłował.

26' Błyskawiczny wypad Gervinho. Iworyjczyk dograł do Corneliusa, lecz Duńczyk mocno przestrzelił w znakomitej sytuacji.

27' Lautaro obejrzał żółtą kartkę.

30' Żółta kartka dla Dermaku.

35' Dobre wejście Candrevy, lecz nikt nie przeciął piłki dogranej przez Włocha.

38' Stellini obejrzał żółtą kartkę za protesty.

41' Cornelius obok bramki. To mógł być gol.

45+1' Lautaro spróbował uderzenia z dystansu, ale Sepe nie miał kłopotów z interwencją.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

46' Pezzella zastąpił Gagliolo.

49' Gagliardini i Kucka obejrzeli żółte kartki.

51' Bardzo niecelny strzał Candrevy z pierwszej piłki.

54' Spore zamieszanie w polu karnym Parmy, ale próby Godina i Lautaro nie przyniosły oczekiwanego efektu.

55' Hernani zmienił Scozzarellę.

57' Strzał Kulusevskiego w boczną siatkę.

58' Kolejna próba Kulusevskiego, ale Handanović odbił futbolówkę.

59' Nieznacznie niecelny strzał głową w wykonaniu Lautaro.

62' Bardzo dobra szansa dla Eriksena, lecz niepilnowany Duńczyk oddał niecelny strzał.

68' Berni obejrzał czerwoną kartkę za protesty w kierunku arbitra.

69' Potrójna zmiana w Interze. Moses, Young i Sanchez zastąpili Candrevę, Biraghiego i Eriksena.

71' Żółta kartka dla Godina.

73' Bastoni zmienił Godina.

77' Regini zastąpił Dermaku.

79' Niesygnalizowany strzał Romelu Lukaku zza pola karnego, ale minimalnie chybiony.

80' Bomba w wykonaniu Sancheza i skuteczna interwencja Sepe.

84' Wyrównanie! Lautaro zgrał piłkę głową do De Vrija, a Holender również głową umieścił futbolówkę w siatce.

85' Kucka wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

86' D'Aversa obejrzał żółtą kartkę za protesty.

86' Darmian zmienił Lauriniego, Brugman zastąpił Gervinho.

87' Inter na prowadzeniu! Moses dorzucił piłkę wprost do zupełnie niepilnowanego Bastoniego, a ten z bliska dopełnił formalności.

88' Kurtić obejrzał żółtą kartkę.

89' Borja Valero zmienił Lautaro.

90' Sepe powstrzymał strzał Younga. To była dobra okazja Anglika.

90+2' Żółta kartka dla Mosesa.