Marotta: Jutro kluczowy dzień. Jestem optymistą.

29 czerwca 2020 | 00:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Tematem przewodnim przedmeczowej rozmowy z Giuseppe Marottą był oczywiście transfer Achrafa Hakimiego. Dyrektor generalny Interu potwierdził, że rozmowy znajdują się na bardzo zaawansowanym etapie i mocno artykułował zasługi Piero Ausilio.

- Celem klubu i rodziny Zhang jest inwestowanie z wykorzystaniem możliwości, które oferuje rynek. Nie będę ukrywał, jesteśmy na zaawansowanym etapie negocjacji ws. Hakimiego, ale pragnę również podkreślić znaczenie obecnego składu.

- Ausilio wykonał świetną robotę w trakcie rozmów. Nadal musimy osiągnąć porozumienie. Jutro czeka nas ważny dzień i zobaczymy, jak zdefiniujemy sytuację. Jestem optymistą. Ausilio zasługuje na uznanie, bowiem w ciągu kilku ostatnich miesięcy wykonał kawał dobrej roboty.

- Kolejne wzmocnienia? Jak już mówiłem, klub pragnie podnosić poprzeczkę, lecz nie zapomina o kwestiach ekonomicznych, zwłaszcza w obliczu trudnej sytuacji związanej z koronawirusem. Zobaczymy, co rynek ma do zaoferowania. Sprawa Hakimiego jest bardzo ważna. Właściciele dali nam możliwość skorzystania z okazji i zasługują na słowa uznania.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

Odin91

Odin91 29 czerwca 2020 | 10:58   

Pilnie poszukiwani hejterzy Ausilio. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? ;))

darek_91

darek_91 29 czerwca 2020 | 11:27   

Transfery JO Mario czy Barbossy skłaniają mnie do poczekania jak bedzie grał niż to jak się nazywa bądź ile kosztuje. (edycja 2020.06.29 11:27 / darek_91)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 29 czerwca 2020 | 11:40   

Jestem. Czyli teraz należy oceniać pracę Ausilio przed oknem transferowym, na bazie jednego wzmocnienia, które jeszcze nie doszło. Dziękuję, poczekam:)

Kiksu

Kiksu 29 czerwca 2020 | 11:41   

Spokojnie, znając życie to za chwilę wyskoczy city czy inny arsenal

Oba

Oba 29 czerwca 2020 | 12:08   

Myślę, że Hakimiego Marotta już nie wypuści i w nast sezonie będzie u nas.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich