Agent: Radu będzie zmiennikiem Handanovicia

7 sierpnia 2020 | 09:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kto będzie pełnił rolę zmiennika dla Samira Handanovicia w kolejnym sezonie? Mocnym kandydatem do bluzy rezerwowego bramkarza wydaje się Andrei Radu. Podobnego zdania jest zresztą agent rumuńskiego golkipera.

- Dla mnie to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie w swoim wieku. Wierzę w niego i myślę, że pozostanie w Interze w roli zmiennika dla Handanovicia. To byłoby dla niego wspaniałe doświadczenie. Mógłby rozegrać kilka meczów, dojrzeć, a w przyszłości zostać pierwszym bramkarzem Interu.

Oscar Damiani wypowiedział się także na temat innych podopiecznych:

- Agoume? Zobaczymy. Interesują się nim różne kluby. Jest bardzo ceniony w Interze, pyta o niego Crotone, ale są też inni. Nowy kontrakt z Interem jest jednak oczywisty, nie będzie problemu.

- Karamoh? Jest jeszcze zbyt wcześnie. Zobaczymy, co się wydarzy.

- Gravillon? Dobrze zakończył sezon. Mamy propozycje z Francji, ale nie byłoby źle, gdyby pozostał w Ascoli. Dionisi jest bardzo dobrym szkoleniowcem.

Źródło: TuttoMercatoWeb

Polecane newsy

Komentarze: 6

mariozzzz

mariozzzz 7 sierpnia 2020 | 10:06   

Czyli wymiana Cragno za Radje to plotki....

inter00

inter00 7 sierpnia 2020 | 10:35   

Agent może mówić wiele rzeczy więc nie wiadomo, jak dla mnie najlepsza opcja ponieważ nie wymaga żadnych nakładów finansowych co w obecnej sytuacji może przeważać.

martins2000

martins2000 7 sierpnia 2020 | 10:37   

Słabizna

Oba

Oba 7 sierpnia 2020 | 12:41   

Jak dla mnie to nie jest poziom następcy Handy. Może być max solidny, ale nie ma tego czegoś, żeby ratować mecze. Ja chętnie zobaczyłbym u nas Drągowskiego.

shakurspeare

shakurspeare 7 sierpnia 2020 | 18:25   

Pewnie nawet jego meczu nie widziales

excubitor

excubitor 8 sierpnia 2020 | 13:49   

ciężko widzieć, jak od stycznia nie powąchał murawy. Bidony może podawać i Berni, przynajmniej śmiesznie będzie, a Radu niech się przebije w jakimś klubie z górnej połowy tabeli. Na razie jego szczyt to 1.5 sezonu w drużynie, która dwa razy uciekła spod topora.
I tak, nawet jak włożyliśmy Genoi 4 bramki, to Radu był jednym z lepszych zawodników swojej drużyny, ale ponownie - na razie nie ma o czym mówić, a zagranie jednego meczu na początku pucharu Włoch bardzo mu w rozwoju nie pomoże.

Bycie bramkarzem w Interze to troszkę inna kategoria również pod tym względem, że nie jest się cały czas pod ostrzałem, za to trzeba zachować koncentrację przez cały mecz i dobrze zareagować w tym jednym, czy dwóch momentach zamiast dwudziestu. (edycja 2020.08.08 13:51 / excubitor)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich