CAMPIONI 2021

 

Agent: Vertonghen wybrał Benfikę

16 sierpnia 2020 | 16:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jan Vertonghen nie wzmocni szeregów Interu Mediolan. Doświadczony defensor zdecydował się na przyjęcie oferty Benfiki Lizbona, która okazała się najbardziej zdeterminowana, aby przekonać reprezentanta Belgii. O szczegółach negocjacji mówił w wywiadzie agent piłkarza Tom De Mul.

- Benfica nie była pierwszym wyborem zawodnika. Inne kluby były zainteresowane, lecz Portugalczycy dobrze się spisali, udowadniając, że Jan jest dla nich priorytetem. Oferowali stabilność i konsekwencję, zwłaszcza dzięki 3-letniej umowie, co jest bardzo istotne dla zawodnika na tym etapie kariery.

- Kontaktowaliśmy się z włoskimi klubami jak Roma, Inter, czy przede wszystkim Napoli, lecz w pewnym momencie wszystko gdzieś się rozmyło. Trzyletni kontrakt jest bardzo ważny dla zawodnika, a dodatkowo będzie miał możliwość zdobywania trofeów i gry w Lidze Mistrzów, a przynajmniej w Lidze Europy.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

hawk247

hawk247 16 sierpnia 2020 | 17:22   

Benfica dobre transfery porobiła

shakurspeare

shakurspeare 16 sierpnia 2020 | 18:06   

I dobrze

Huragan1410

Huragan1410 16 sierpnia 2020 | 22:02   

Jeśli i Cavani by tam trafił to ciekaw jestem ich sezonu. W końcu to wielki klub z tradycjami, może życie napisało by nowy rozdział w ich wspaniałej historii. Aczkolwiek w Portugalii zawsze będę bardziej kibicował Sportingowi Lizbona.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich