Ranocchia i Skriniar zostają, Radja niepewny

30 września 2020 | 20:20 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Andrea Ranocchia i Milan Skriniar pozostają w Interze, natomiast cały czas ważą się losy Radji Nainggolana. Taką informację przekazał dziś Sky Sport Italia Piero Ausilio. Czy to oznacza zatem, iż fiasko dotknie transfer Matteo Darmiana z Parmy?

- Skład, jakim dysponujemy dziś, to efekt dobrze wykonanej pracy. W zeszły roku mieliśmy zbyt wiele kontuzji. Zrozumieliśmy, że musimy mieć większą głębię w kadrze. Cagliari cały czas pokazuje nam, że chce sprowadzić do siebie Radję. Jednakże póki co sprawa nie ruszyła do przodu. Nainggolan cały czas jest naszym zawodnikiem. Przed nim jeszcze 2 lata kontraktu z Interem. Jest częścią formacji pomocy naszej drużyny. Jest jednak możliwość, że porozmawiamy o możliwości jego odejścia. - powiedział dyrektor sportowy Nerazzurrich jeszcze przed środowym meczem z Benevento.

- Andrea Ranocchia zostaje z nami. Prowadziliśmy rozmowy z Genoą, ale stwierdziliśmy wraz z innymi osobami w klubie, że obrońca ten nadal jest ważną częścią składu. Zarówno na murawie jak i w szatni. Jeżeli chodzi o Milana Skriniara, było kilka telefonów w jego sprawie, ale koniec końców nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej propozycji. Na dziś jest to zawodnik "nie na sprzedaż". 

- Jesteśmy mądrzejsi o poprzedni sezon. Zbyt długo mieliśmy sytuację kryzysową w drugiej linii. Robimy wszystko, aby ułatwić pracę Antonio Conte - zakończył Piero Ausilio. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

GregorK13

GregorK13 30 września 2020 | 20:53   

Spokojnie nie w tym to w kolejnym okienku przyjdzie Darmian ;)

inter00

inter00 30 września 2020 | 20:58   

Czyli może to okienko nie będzie takie złe, byle jeszcze zatrzymać Ninje i będzie dobrze

MAV

MAV 30 września 2020 | 21:06   

Do końca okienka jeszcze kilka dni. Niby na "chwile obecną Skriniar nie na sprzedaż", ale co przyniesie poniedziałek nie można być pewnym. jak pisałem pod innym postem że coś mi sie wydaje że Eriksen odejdzie.

Drago194

Drago194 30 września 2020 | 21:10   

Jeżeli pozostanie Żaby oznacza brak Darmiana to już wolę żeby Rano został.

superofca

superofca 30 września 2020 | 21:52   

Każde działanie, które trzyma Darmiana z dala od klubu jest w naszym interesie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich