GDS: Sensi wygryzł Eriksena

3 października 2020 | 18:00 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Jak donosi dziś Gazzetta dello Sport, Stefano Sensi wygryzł Christiana Eriksena z pierwszego składu Nerazzurrich. Oznacza to, iż Duńczyk nie może póki co liczyć na miejsce w wyjściowej jedenastce. 

Zdaniem dziennika, to Stefano Sensi stał się dla Antonio Conte pierwszym wyborem jeżeli chodzi o ustalanie podstawowej jedenastki. Christian Eriksen nie zanotował udanego występu z Fiorentiną, a podczas meczu z Benevento wszedł na boisko z ławki, gdy wynik był już niemalże przesądzony. 

Szkoleniowiec Interu liczy, iż 25-latek wróci szybko do formy, jaką prezentował na początku byłego sezonu. Dobrą passę Stefano Sensiego przerwały wówczas liczne kontuzje, z którymi borykał się jeszcze do niedawna. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 3 października 2020 | 18:24   

Tiaaaa solidny występ Eriksena z Viola kontra bardzo słaby występ Sensiego z Benevento. Równi i równiejsi. Dla swojego dobra Eriksen powinien poprosić o transfer, Conte go nie lubi i tyle a jak odejdzie i Sensi się połamie może wreszcie trafi do pustego łba naszego trenejra że warto stawiać na jakoś a nie przydupasów.

wróbel1908

wróbel1908 3 października 2020 | 18:32   

Niestety od Eriksena wymaga się cudów. Sensi na początku meczu z wiedźmami zanotował kilka strat i jakoś wiele się o tym nie pisało jak by tak zagrał Eriksen to media w Italii zmieszali by go z gównem

Oba

Oba 3 października 2020 | 19:30   

Zgadzam się z przedmówcami. Eriksen zagrał średnio z Viola, napewno nie źle, a Sensi z pewnością zagrał gorzej z Benevento niż Eriksen z Viola, ale Conte go zwyczajnie nie lubi i będzie wszystko wyolbrzymiac. Ja lubię Sensiego i cieszę się że jest zdrowy. Jego rywalizacja z Eriksenem też jest dobra, ale jeżeli ta rywalizacja nie będzie sprawiedliwa to klub na niej nie zyska.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich