Bastoni i Radja gotowi na środę, pozostali czekają

19 października 2020 | 02:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu Mediolan muszą postarać się wyrzucić z głów prestiżową porażkę w derbach, gdyż napięty terminarz rozgrywek nie pozwala na zbyt długie rozpamiętywanie. Już w środę Nerazzurri rozpoczną rywalizację w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Z Appiano Gentile napływają do nas pozytywne sygnały odnośnie graczy przebywających na kwarantannie spowodowanej pozytywnymi wynikami na obecność koronawirusa. W kadrze meczowej na starcie z Borussią Mönchengladbach na pewno znajdzie się już Alessandro Bastoni, a spore szanse ma powołanie ma także Radja Nainggolan.

Pozytywny wynik testu otrzymał ostatnio Roberto Gagliardini, więc Włoch zmuszony jest do kontynuowania kwarantanny. W poniedziałek testowani będą Ashley Young oraz Ionut Radu.

W najtrudniejszej sytuacji znajduje się Milan Skriniar, bowiem przepisy na Słowacji nie pozwalają osobie zakażonej na opuszczenie granic państwa, dopóki nie otrzyma ona wyniku negatywnego. Defensor Interu pozostaje więc na izolacji w swojej ojczyźnie. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 19 października 2020 | 09:30   

Oby Young i Skriniar szybko dostali wyniki negatywne bo może być krucho

Bukinio

Bukinio 19 października 2020 | 10:10   

To na Gladbach proponuję: Handa - DD, De Brij, Bastoni - Hakimi, Vidal, Ninja, Perisic (choć tu mamy chyba największy problem) - Barella - Lukaku, Sanchez.

Ewentualnie Barella za Ninje i Sensi do przodu.

galica13

galica13 19 października 2020 | 14:44   

'prestiżowa' porażka? XD

maestro84

maestro84 19 października 2020 | 15:43   

oby Young miał negatyw i wszedł za Perka, wtedy skład już prawie optymalny. A, no i zasadnicze wzmocnienie to brak Gagliardiniego.

Interista07

Interista07 19 października 2020 | 21:35   

Po 3 punkty.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich