CAMPIONI 2021

 

Calabria zostanie ukarany?

19 października 2020 | 23:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Gracze Milanu wyjątkowo długo oczekiwali na derbową wygraną nad Interem. Nic więc dziwnego, że po końcowym gwizdku nie kryli entuzjastycznej radości. Emocje poniosły nieco Davide Calabrię, który zdecydował się pozdrowić fanów Nerazzurrich środkowym palcem.

Zachowanie defensora zostało zarejestrowane przez kamery telewizyjne, a następnie błyskawicznie obiegło fora internetowe. Dziennik Il Giornale poinformował, że 23-latek może zostać teraz ukarany przez Komisję Dyscyplinarną.

Sprawa nie jest jednak przesądzona, bowiem przepisy mówią jasno, iż zapis telewizyjny nie może stać się podstawą do ukarania zawodnika. Decyzja uzależniona będzie od treści pomeczowych raportów sędziowskich. Jeżeli arbitrom umknęły gesty piłkarza Milanu, ten najprawdopodobniej uniknie kary.

Źródło: Il Giornale

Polecane newsy

Komentarze: 4

ImarhilHT

ImarhilHT 19 października 2020 | 23:29   

Warto dodać, że typ był cały czas prowokowany przez "kibica" Interu przez cały mecz. To samo Ibrahimović. Zachowanie oczywiście chamskie i naganne, ale skoro taki Costa dostaje dwa mecze za oplucie Di Francesco to nie bądźmy hipokrytami.

wróbel1908

wróbel1908 20 października 2020 | 05:37   

Prowokacja to jest normalna rzecz we Włoszech piłkarze powinni mieć klasę ale nie wszyscy ją mają. Czy on zostanie ukarany przez komisję dyscyplinarną mało ważne najważniejsze żeby w następnych derbach on i jego kompanii zostali "ukarani" przez Inter

excubitor

excubitor 20 października 2020 | 11:17   

Są też jakieś granice prowokacji, więc nie wiedząc w jaki sposób był prowokowany ciężko jest stwierdzić, czy reakcja i tak nie była bardzo delikatna.
Poza tym to jednak tłumaczenie trochę w stylu tego, że małpie odgłosy jak Balotelli czy KK jest przy piłce to też tylko taka prowokacja i normalna rzecz w lidze, więc handlujcie z tym.

wróbel1908

wróbel1908 20 października 2020 | 14:17   

Lukaku był często obrażany na tle rasistowskim i takich gestów się nie dopuszczał. Calabria mógł przystawić palec do ust w geście milczenia i wydźwięk tego był by zupełnie inny a pokazując środkowy palec zachował po prostu prostacko.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich