CAMPIONI 2021

 

D'Ambrosio: Mama zabrała mnie na boisko

20 października 2020 | 18:28 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Gościem specjalnym najnowszego wydania Matchday Programme był Danilo D'Ambrosio. Piłkarz odpowiedział na kilka ciekawych pytań, a także wskazał swoją najlepszą piątkę piłkarzy Interu.

Pierwszy mentor:

- Pierwszą osobą, która zabrała mnie i mojego brata na boisko, była moja mama. Jako dziecko również grała, a później przekazała swoją wielką pasję.

Muzyka:

- Lubię słuchać muzyki. Odpręża mnie, kiedy chcę odpocząć. Piosenkarzem, którego najczęściej słucham jest Max Pezzali.

Serial:

- Moim ulubionym serialem telewizyjnym jest Gomorra. Mam wielu znajomych w obsadzie. Kolejny jest oczywiście Spiderman, którym fascynują się moje dzieci i od niego pochodzi także moja cieszynka.

Jedzenie:

- Ulubionym daniem jest pizza, bo z nią dorastałem. Mój ojciec ma pizzerię w prowincji Neapol, a ja niedawno otworzyłem restaurację w Mediolanie.

Cechy:

- W mojej karierze, zarówno w najpiękniejszych, jak i najtrudniejszych chwilach towarzyszyły mi dwie cechy - stałość i pokora.

TOP5:

- Najlepsza piątka Interu według mnie to: Julio Cesar na bramce, Zanetti w obronie, w środku pola Stanković, a w ataku Adriano i Ronaldo.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Larry

Larry 20 października 2020 | 20:18   

Ja bym w środku dał Wesa, ale reszta jest git :-)

superofca

superofca 20 października 2020 | 23:40   

No ale tym top5 to mi zaimponował. Deki to ikona włoskiego futbolu, sportowo Sneijder lepszy ale serce do walki Dekiego to coś co już rzadko się spotyka u piłkarzy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich