Silvestri do rotacji z Handanoviciem?

15 listopada 2020 | 14:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

W Mediolanie dojrzewa plan zastąpienia Samira Handanovicia nowym bramkarzem. Lista następców wydłużyła się o kolejne nazwiska, wiadomo również, jaki jest pomysł włodarzy na w miarę bezbolesne przeprowadzenie całego procesu.

Popularny Batmanovic pozostanie do dyspozycji drużyny do końca swojego kontraktu, czyli do roku 2022. Dogra również ten sezon jako pierwszoplanowa postać zespołu Nerazzurrich. Kolejne rozgrywki mają już jednak oznaczać dla niego współdzielenie miejsca pomiędzy słupkami z nowym nabytkiem.

Prasa jest przekonana, że na szczycie listy życzeń pozostaje Juan Musso z Udinese, jednak Inter niechętnie podchodzi do sugerowanej ceny oscylującej w okolicach 30 mln euro. Alternatywa dla tego ruchu ma być Marco Silvestri z Hellasu Verona. Jest opcją zdecydowanie tańszą, ponieważ jego umowa również wygasa w 2022 roku, co w konsekwencji powinno zdecydowanie ułatwić negocjacje z Gialloblu. Jego pobory wynoszą obecnie zaledwie 400 tysięcy euro, co również ma stanowić ważny argument dla Interu.

Poza włoskimi boiskami wysłannicy Nerazzurrich przyglądają się również grom Andrego Onany z Ajaksu. Według raportu zarząd Interu jest w dobrych relacjach z otoczeniem golkipera. Kameruńczyk był jeszcze niedawno blisko przenosin do Chelsea, która jednak wybrała finalnie kandydaturę Eduoarda Mendy'ego.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00 15 listopada 2020 | 14:09   

Handa pogra do końca kontraktu to pewne więc zamiast kupować w przyszłym sezonie gracza który miałby się ogrywać to ja podziękuje. Handa i Radu w przyszłym sezonie też dadzą radę, większość bramek to i tak nie jest wina bramkarza, a kiedy Hnadzie skończy się kontrakt to kupić kogoś, kto od razu wejdzie w rękawice Handy, bez żadnych półśrodków.

hawk247

hawk247 15 listopada 2020 | 14:20   

Silvestri byłby super jako zmiennik, pytanie czy by chciał bo jest teraz gwiazdą Hellasu.

Nie wiem co oni widzą w tym Musso. Fajnie, że chcą kolejnego Argentyńczyka sobie strzelić (jest Lautaro, Colidio, chcieli kupić Gaicha) ale nie można polityki transferowej klubu prowadzić narodowościami, bo skończymy jak drugie Wolverhampton... trochę przesadzam, ale to nudne mieć dużą ilość graczy tej samej narodowości w takim klubie jak Internazionale.

Onana jako następca byłby super, ale bardzo kosztowny. (edycja 2020.11.15 14:24 / hawk247)

Huragan1410

Huragan1410 15 listopada 2020 | 23:15   

"Grom Andrea Onany" ? :) grom z jasnego nieba może Maciek? :) Od dawna piszę że Onana to musi być wybór numer 1. Do dziś myślałem o Andre Onanie. Andrea to jego siostra? :)

Huragan1410

Huragan1410 15 listopada 2020 | 23:32   

Hawk akurat jeśli chodzi o Wolves to powiem szczerze że przyglądam im się bo mają masę naprawdę dobrych piłkarzy. Budowani są trochę za bardzo po portugalsku ale nie ma co się dziwić skoro Mendes pociąga tam za sznurki. Jednak moim zdaniem jest przyszlość w tym zespole. Ruben Neves, Moutinho, Traore, Dendoncker, Boly, Coady, Raul, Rui Patricio, do tego młodzi napastnicy jak Niall Ennis czy Fabio Silva. Dokupić tam Grealisha, Maddisona i np Tomoriego żeby trochę "zanglizować" ten zespół i oni śmiało stają do walki o LM. A pieniądze się u nich zgadzają więc przy ambicjach Mendesa kto wie czy nam się nie rodzi konkretny gracz w Premier League.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 16 listopada 2020 | 07:20   

Jednej grze, kilku grom. Nadal nic zabawnego nie widzę. Co do Twojego faworyta na bramkę - kogo, czego (grom się przyglądali)? Andrego Onany. Tu faktycznie błąd się pojawiła na końcu, albo ja zawiniłem, albo autokorekta. (edycja 2020.11.16 07:22 / Maciej Pawul)

Huragan1410

Huragan1410 16 listopada 2020 | 22:37   

Jego imie nie odmienia sie ani na Andrea ani na Andrego. Co do grom to faktycznie jest ok przepraszam.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 17 listopada 2020 | 07:20   

Według SJP odmienia. https://sjp.pwn.pl/slowniki/Andr%C3%A9.html


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich