Lazaro: Nie da się upilnować Lukaku

2 grudnia 2020 | 17:04 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Dla Valentino Lazaro wczorajszy pojedynek w Mönchengladbach był dosyć specyficzny - w Lidze Mistrzów spotkał się klub w którym obecnie gra, z ekipą z której został wypożyczony. Austriacki zawodnik wypowiedział się między innymi o Romelu Lukaku i błędach jakie popełnił jego zespół. 

- Obie strony miały wczoraj dużo dogodnych sytuacji. Inter za łatwo podwyższył na 1:2 a potem na 1:3. To zdecydowanie nasz błąd. Nikt nie może jednak zarzucić nam braku woli walki. Inter to drużyna światowej klasy. Nawet jeżeli nie są w formie, mają to coś, co daje im bardzo dużą jakość. Nastawiliśmy się na pilnowanie Romelu Lukaku, ale finalnie nie do końca nam to wyszło. Jak tylko miał okazje, zamieniał je na gole. Ponadto miał udział przy pierwszym trafieniu. 

- Lukaku to świetny gość, który zawsze daje z siebie 110%. Dowiódł tego w starciach przeciwko nam. Nie robi tego od wczoraj, tylko przez całą karierę. Nie da się go upilnować przez cały mecz. To napastnik który strzela gigantyczną ilość bramek. 

- Spalony przy bramce Plea to była kwestia centymetrów. Szkoda, że to zadecydowało o końcowym rezultacie. Breel Embolo nie mógł zachować się inaczej i zejść z linii strzału. Jeżeli chodzi o nas, to jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych występów. Nadal mamy szansę znaleźć się w najlepszej 16-tce. Zrobimy wszystko aby pokonać Real - powiedział Lazaro. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich