CAMPIONI 2021

 

Benitez: Będę kibicował Napoli

16 grudnia 2020 | 11:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Osobą, która w pewnym sensie spaja zespoły Interu oraz Napoli jest trener Rafael Benitez. Hiszpan zanotował krótką przygodę w Mediolanie, a następnie z większym powodzeniem poradził sobie na Stadio San Paolo. Przed wieczornym meczem jego serce bije jednak w błękitnych barwach.

- Inter i Napoli to dwa okresy, które wzbogaciły moją karierę, lecz dziś wieczorem będę kibicował Azzurrim. Z pewnością większa presja ciąży na Nerazzurrich. W Mediolanie liczą na triumf w tym sezonie, zwłaszcza że Juventus nieco zwolnił - powiedział dla Sky Sport Italia.

- Podczas mojego pobytu w Neapolu udało nam się zdobyć Puchar i Superpuchar Włoch przeciwko Bianconerim, którzy byli wówczas nie do ruszenia. W Interze spędziłem krótki okres czasu. Klub był po zdobyciu potrójnej korony i nie pozwolono mi kontynuować przygody, pomimo zdobycia Superpucharu Włoch i Klubowego Mistrzostwa Świata.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

Drago194

Drago194 16 grudnia 2020 | 12:00   

Można na niego psioczyć, ale prawda jest taka, że od samego początku kompletnie nie miał wsparcia z niczyjej strony, ani kibiców, ani drużyny a już w ogóle ze strony Morattiego, więc nie było kompletnie szans żeby ugrał cokolwiek więcej niż KMŚ i Supercoppa.

Oraxor

Oraxor 16 grudnia 2020 | 13:00   

No nie żeby baleron się wypowiadał. Co mnie obchodzi za kim on będzie?

javier_zanetti

javier_zanetti 16 grudnia 2020 | 13:17   

jak by byl za Interem to by cie obchodzilo a poza tym to nie oznacza wygranej smieciarzy

Oba

Oba 16 grudnia 2020 | 15:38   

@Drago194 w pełni się zgadzam, chociaż nie specjalnie za nim przepadam to wsparcia tu nie miał za grosz. Moratti wtedy myślał, że ma zespół mistrzów będzie nimi wygrywał jeszcze długo, a prawda była taka, że dla tych zawodników to była jedna z ost okazji, żeby wygrać coś dużego, a Mou osiągnął wynik ponad stan. Benitez dobrze zdiagnozowal wtedy problemy. Niestety tripletta zamiast stanowić dobry punkt wyjścia do bycia mocna czołówka była w zasadzie naszym ost udanym sezonem.

zbigi30

zbigi30 16 grudnia 2020 | 23:30   

frajer


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich