Pochettino: Eriksen? To trudny okres

6 stycznia 2021 | 10:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dużo plotek, mało konkretów. Obecna sytuacja Christiana Eriksena nie napawa optymizmem na szybkie zakończenie. Impas w negocjacjach mogłyby przerwać zdecydowane ruchy ze strony Katarczyków z Paryża. Czy PSG naprawdę interesuje się pomocnikiem Nerazzurrich?

W Mediolanie miano nadzieję, że sprawy nabiorą tempa wraz z przyjściem Mauricio Pochettino, który miał być pomysłodawcom sięgnięcia po dawnego podopiecznego. Argentyńczyk już oficjalnie przejął stery w paryskim klubie, lecz jego pierwsza wypowiedź na temat Eriksena była mocno asekuracyjna:

- Nie czas na rozmowy o plotkach transferowych, ponieważ w pierwszej kolejności musimy odzyskać wszystkich graczy, którzy obecnie są niedostępni. Myślę, że Leonardo dokona najlepszych wyborów, aby osiągnąć założone cele, ale to trudny okres dla każdego z ekonomicznego punktu widzenia.

Włoska prasa sugeruje, że wstępne zainteresowanie Cristianem Eriksenem wykazywały dotąd kluby pokroju West Hamu, Wolverhampton i Ajaxu.

Źródło: RMC Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 6 stycznia 2021 | 10:37   

Patrząc po tym co publikuje w mediach społecznościowych to widać że jest zły że nie gra ale nadal chce tu być i udowodnić że zasługuje na grę

Pepesz1908

Pepesz1908 6 stycznia 2021 | 12:18   

Nie ma co. Tuzy Europejskiej piłki interesują się naszym "człapakiem". Nikt więcej nie dostrzega jego ogromnego potencjału? Nie widzą jaki to świetny piłkarz? A może widzą to tylko niektórzy kibice Interu? Sprzedać go definitywnie bo jak pójdzie na wypożyczenie to oddadzą całkowity wrak

Oba

Oba 6 stycznia 2021 | 12:34   

Zainteresowani odezwą się pod koniec mercato tak żeby Inter miał już zupełnie nóż na gardle i nie miał już wymagań.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich