Sensi nie zagrał z kuriozalnego powodu

7 stycznia 2021 | 19:44 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Duża część środowiska Nerazzurrich zastanawiała się wczoraj, czemu na murawie nie ujrzeliśmy Stefano Sensiego. Jak się okazuje, powód był mocno kuriozalny. 

Zdaniem Corriere dello Sport, Antonio Conte nie zdecydował się skorzystać ze swojego podopiecznego, z powodu... złego stanu murawy. Irracjonalnie nie brzmi jednak powód decyzji podjętej przez szkoleniowca Interu, a sam fakt, iż w Serie A dochodzi do takich zdarzeń. Fatalny stan boiska na Stadio Luigi Ferraris, znanym jako Marassi, był tematem wielu pomeczowych dyskusji. Sam trener gospodarzy, Claudio Ranieri, krytykował osoby odpowiedzialne za utrzymanie dobrego stanu nawierzchni.

Sensi jest piłkarzem mocno podatnym na kontuzje, co zestawiając z niedawnym urazem oraz ciężkimi warunkami, mogłoby skończyć się jego kolejną absencją. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Darkos

Darkos 7 stycznia 2021 | 19:55   

Tu akurat wreszcie pochwale Conte. Na tym kartoflisku to Sensi by się tylko połamać co najwyżej mógł.

inter00

inter00 7 stycznia 2021 | 20:05   

I bardzo dobra decyzja, z resztą nawet jakby zagrał to niewiele mogłoby to dać na takim kartoflisku, Eriksen i jego dośrodkowania stanowiłyby większe zagrożenie niż rozgrywanie piłki Sensiego.

Oba

Oba 7 stycznia 2021 | 21:57   

Rozsądna decyzja. Przy okazji Eriksen pokazał, że mimo iż u Conte jest skreślony, w dodatku nie ma ciągłości meczowej to i tak gra lepiej zarówno od Vidala jak i Gagliardiniego.

Maradon.

Maradon. 7 stycznia 2021 | 23:29   

Mówiłem :D

MAV

MAV 8 stycznia 2021 | 07:45   

To ewidentnie pokazuje jak szklany jest Sensi. Ale też pokazuje to czy jest sens nadal w niego inwestować, jeżeli trzeba wybierać murawy na których może grać na których nie. Po drugie może należałoby aby Conte zrewidował obciazenia treningowe i popracować z nim chwilę nad czymś innym, może trening aby wzmocnić jego ścięgna lub coś w tym stylu i dopiero wtedy zwiększać obciążenia.

shakurspeare

shakurspeare 8 stycznia 2021 | 10:16   

Tyle że kontuzje zaczął łapać u nas


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich