Marotta: Sytuacja nie jest awaryjna

18 stycznia 2021 | 02:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jeszcze przed starem meczu na Giuseppe Meazza dyrektor klubu rozmawiał z dziennikarzami o obecnej sytuacji finansowej Interu. Marotta zapewnił, że czynione są ruchy w kierunku unormowania kwestii wynagrodzeń. Włoch wyznał także, że kibice nie powinni oczekiwać spektakularnych działań na rynku transferowym.

- Inter to jeden z najważniejszych klubów świata. Był pewien okres przejściowy, chcemy powrócić do miejsca należnego temu klubowi. Sam tytuł Derby d'Italia wiele mówi o prestiżu tego spotkania. Naszym obowiązkiem jest dać z siebie wszystko, aby uzyskać korzystny rezultat.

- Mogę zapewnić, że pracujemy nad zapewnieniem spójności każdemu pracownikowi. Absolutnie nie jest to sytuacja awaryjna. Nie mogę przedstawić pełnego przeglądu obecnej sytuacji, ale Inter jest, był i będzie jednym z największych klubów na świecie.

- Piero Ausilio pracuje nad sprawą Eriksena i gdy tylko pojawią się jakieś konkrety, powiemy o tym. Otrzymaliśmy wytyczne z klubu, więc nie możemy dokonywać żadnych inwestycji i nie powinniśmy oczekiwać żadnych większych wydarzeń. Grupa powinna być szanowana za wykonywaną pracę i osiągnięcia.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich