Conte: Kolejna runda jest do zdobycia

25 stycznia 2021 | 19:56 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Jeżeli Inter chce kontunuować przygodę w Pucharze Włoch, musi jutro pokonać Milan. W przeddzień pucharowych derbów Mediolanu, Antonio Conte odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Mecz z Milanem :
- Z psychologicznego punktu widzenia kolejna runda jest do zdobycia. Myślę, że jest to najważniejsze w zawodach takich jak Puchar Włoch, do których mamy ogromny szacunek. Będziemy musieli świetnie się spisać. Ibrahimović jest ważnym zawodnikiem, ale Milan to nie tylko on. To zespół złożony z silnych i dobrych technicznie piłkarzy, którzy również robią ważne rzeczy.

Od ligowych derbów do derbów Coppa Italia:
- W pierwszych derbach przegrywaliśmy 2:0, później zdobyliśmy bramkę kontaktową i mieliśmy okazję doprowadzić do remisu. Myślę, że nie tylko jutro, ale generalnie musimy być dużo bardziej zdeterminowani i zdecydowani, zwłaszcza w momencie ostatniego podania, co jest istotne dla wykończenia akcji, przede wszystkim jeśli chodzi o strefę bramkową.

Lautaro i Lukaku:
- Jestem zadowolony z ich zaangażowania i samozaparcia, jakie mają przez cały mecz. Bywa, że są mniej lub bardziej szczęśliwe chwile, ale najważniejsze jest to, że zawsze mają ogromną chęć.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich